Jak na to

16. března 2018 12:45

Jak si doma udělat turecký med? Prozradíme v pořadu Vychytávky Ládi Hrušky

Ať už rádi vyrábíte užitečné vychytávky a zlepšováky do domácnosti ve své dílně, recyklujete a využíváte věci, které by ostatní už vyhodili, nebo je vaší vášní péče o zahradu, Vychytávky Ládi Hrušky jsou tu pro vás každou neděli odpoledne.

Nejen zahrádky vyžadují po zimě naši péči. Stejně jsou na tom i naše pokojové rostliny, které potřebují pořádně pohnojit – stačí k tomu obyčejné droždí! Ukážeme, jak si vyrobit netradiční velikonoční zajíčky ze dřeva. Zelí je prý všelék a věřte, nevěřte, v podobě tvarohovo-zelných koleček se po něm budete olizovat až za ušima. Na jarní květiny se vám určitě bude hodit designový květináč z cementu a hadru. I králíci si mohou užívat pohodlné bydlení v paneláku, tedy spíše v králíkárně z panelů.

Také máte ulepené ruce a půl kuchyně, když si chcete dát do čaje trochu medu? Vyrobte si vychytaný dávkovač na med! Myslivci si strakapoudy v lese hýčkají, ale když se vám pustí do fasády, není to nic moc. Poradíme, jak fasádu od strakapoudů uchránit. Předvedeme, jak si vyrobit zlaté dekorační kuličky za pár korun i vteřin. Nejen na pouti, ale i doma si můžete dát turecký med podle Láďova receptu.

Sledujte v neděli 18. března ve 12.50 na Primě

Sdílejte článek
Štítky zelí

Přečtěte si také