Jak na to

18. listopadu 2022 13:50

Pavlína Wagnerová

Kutil Lukáš si postavil šikovný traktůrek s mnoha funkcemi

Ať už rádi vyrábíte užitečné vychytávky a zlepšováky do domácnosti ve své dílně, rádi chutně a zdravě vaříte, využíváte domácí i venkovní rostliny pro jejich léčebné schopnosti, recyklujete a využíváte věci, které by ostatní už vyhodili, nebo je vaší vášní péče o zahradu, Vychytávky Ládi Hrušky jsou tu pro vás každou neděli odpoledne.

Láďa tentokrát hned na úvod navštíví kutila Lukáše a prohlédne si jeho šikovného pomocníka v podobě traktůrku s mnoha funkcemi. Další Láďova domácí lékárna představí červenou řepu a skvělé účinky šťávy z ní na naše zdraví. O vychytaný recept právě s touto skvělou plodinou se podělí divačka Petra. Kromě návodu na domácí tagliatelle s omáčkou z červené řepy nabídne i na recept na domácí klobásy!

V dílně se Láďa tentokrát chopí překvapivě mixéru a vyrobí chutnou i potřebnou zubní pastu pro psy. Ani v tomto díle nebude chybět Pošta pro Láďu. Na návštěvu Láďa vyrazí ještě jednou, a to za divačkou Andreou, která vyrábí vychytané polštáře ze starých svetrů. A na závěr dojde jako vždy na rychlý a levný recept, tentokrát na domácí šunkovou pěnu.

Sledujte v neděli 20. listopadu 2022 ve 12.55 na Primě!

Sdílejte článek

Přečtěte si také