Jak na to

10. dubna 2020 13:15

Pavlína Wagnerová

Láďa Hruška naučí diváky vyrobit si minipařeníček z plata od vajec

Ať už rádi vyrábíte užitečné vychytávky a zlepšováky do domácnosti ve své dílně, recyklujete a využíváte věci, které by ostatní už vyhodili, nebo je vaší vášní péče o zahradu, Vychytávky Ládi Hrušky jsou tu pro vás každou neděli odpoledne.

Pokud jste zaspali s přípravou na Velikonoční pondělí, jistě vás potěší Láďův trik, jak snadno a rychle obarvit vajíčka. Pan Dočkal nás pozve na návštěvu a ukáže svou rozsáhlou sbírku petrolejek. Bakterie a viry všemožného druhu přemůžete s vitaminovým elixírem na posílení imunity z přísad, které máte určitě všichni doma. Pokud vám chybí příroda, nezoufejte! Překrásný rozkvetlý záhon můžete mít kdekoli – klidně ve staré komodě. A Láďa Hruška ukáže, jak na to.

K vaší peněžence i rukám bude šetrný domácí prostředek na mytí nádobí podle Láďovy receptury. Na poslední chvíli vám také ukážeme, jak na výrobu stylového velikonočního věnce. Při přípravě zahrádky jistě oceníte i Láďův vychytaný minipařeníček z plata od vajec, který šetří přírodu. A na závěr předvede Láďa recept na beránka z biskupského těsta na plechu.

Sledujte 12. dubna ve 13.15 na Primě!

Sdílejte článek

Přečtěte si také