Jak na to

11. prosince 2020 10:16

Pavlína Wagnerová

Láďa Hruška připravil vánoční cukroví i pro své chlupáče

Ať už rádi vyrábíte užitečné vychytávky a zlepšováky do domácnosti ve své dílně, recyklujete a využíváte věci, které by ostatní už vyhodili, nebo je vaší vášní péče o zahradu, Vychytávky Ládi Hrušky jsou tu pro vás každou neděli odpoledne.

Netradiční vánoční zobání si vyrobíte snadno ze sýru, třeba do podoby svíček. Láďa také poradí, jak na jednoduché sváteční balení ubrousků. Divačka Tereza naučí Láďu péct vynikající vánoční ořechové kostičky. Vychytaným vánočním etažérem do koupelny můžete obdarovat své blízké, které jistě potěší vlastnoručně vyrobený, a navíc šikovný dárek. Láďa se pustí do předvánočního úklidu a ukáže triky, které ho usnadní a zrychlí.

Vánoční cukroví můžete připravit i pro své chlupáče. Navíc zdravé! A při hledání vykrajovátek na ně narazíte i na staré formičky na pracny, nezapomeňte je tedy snadno a rychle vyčistit s Láďovým návodem. Při třetí adventní neděli si můžete vyrobit i vychytaný vánoční svícen ve stylu „co doma najdete.“ A co by to bylo za Vánoce bez bramborového salátu! Láďa má recept na jeho light verzi s jeho speciální ingrediencí – hruškou!

Sledujte v neděli 13. prosince ve 13.10 na Primě!


Přečtěte si také