Jak na to

7. června 2019 12:45

Pavlína Wagnerová

S Láďou Hruškou si vyrobíte podnos na nápoje i originální otvírák na láhve

Ať už rádi vyrábíte užitečné vychytávky a zlepšováky do domácnosti ve své dílně, recyklujete a využíváte věci, které by ostatní už vyhodili, nebo je vaší vášní péče o zahradu, Vychytávky Ládi Hrušky jsou tu každou neděli odpoledne pro vás.

Svátek svatého Medarda, ochránce úrody a patrona sedláků, pastýřů, meteorologů, sládků a vinařů, nám i tento týden přináší bohatou úrodu vychytávek: s Láďovou pomocí si vyrobíme kapsu na kuchyňské náčiní v selském stylu a vychytaný organizér na provázky. V létě je nutno dodržovat pitný režim, a tak oceníme praktický podnos na nápoje i originální otvírák na láhve podle Pepy Matějíčka. Ani tentokráte nevynecháme návštěvu, a sice u kumyxafisty. Nemusíte se však bát, za tímto podivným názvem se neschovává zlý kouzelník, ale sběratel krabiček od sirek.

Pavel Zeman pozve Láďu do své dílny a společnými silami přetvoří staré ráfky od kola v krásný nostalgický stoleček.

Nedělní pohodu budeme korunovat sladkým dezertem v podobě delikátních šlehačkových řezů a neodolatelnou chuťovčičkou podle Láďova receptu, kterou oceníme především jako malý předkrm při grilování – opilé švestky ve slaninovém kabátku.

Více inspirace najdete také na webu Prima NÁPADY.

Sledujte 9. června ve 12.50 na Primě!


Přečtěte si také