Jak na to

1. června 2018 12:40

Udělejte si osvěžující pleťovou vodu! Recept prozradíme v pořadu Vychytávky Ládi Hrušky

Ať už rádi vyrábíte užitečné vychytávky a zlepšováky do domácnosti ve své dílně, recyklujete a využíváte věci, které by ostatní už vyhodili, nebo je vaší vášní péče o zahradu, Vychytávky Ládi Hrušky jsou tu pro vás každou neděli odpoledne.

V úvodní vychytávce Láďa Hruška prozradí, jak si vyrobit ekologické hnojivo ze slupky od banánů, aby vaše vegetace v zahradě nebo v květináči celé léto bujela. Dokonale vyčištěnou a osvěženou pleť vám zaručí domácí citrusovo-levandulová pleťová voda. V rodinném stříbře na talíři se bude tentokrát servírovat výtečná libová tlačenka. Pohodlné posezení nemusí stát majlant, stačí přiložit ruku k dílu a za chvíli si z přepravek od nápojů vykouzlíte stylové sezení. Poradíme vám rovněž s výběrem bazénu do zahrady. Vtipnou dekorací nebo originálním dárkem může být vlastnoručně vyrobený vlasatý květináč.

S kutilem Pavlem Zemanem se pustíme do budování základů pro zahradní altán. Stylovou kuchyň doma či na chalupě vhodně doplníte rustikálními kořenkami ze skleniček od přesnídávky. A na závěr si dopřejeme sladkou tečku v podobě lahodné letní tvarohové bábovky.

Sledujte v neděli 3. června ve 12.50 na Primě

Sdílejte článek

Přečtěte si také