Jak na to

25. října 2019 12:40

Pavlína Wagnerová

Ve Vychytávkách se pustil Láďa Hruška do výroby dýňové výzdoby z kulatiny

Ať už rádi vyrábíte užitečné vychytávky a zlepšováky do domácnosti ve své dílně, recyklujete a využíváte věci, které by ostatní už vyhodili, nebo je vaší vášní péče o zahradu, Vychytávky Ládi Hrušky jsou tu pro vás každou neděli odpoledne.

Také nedělní poledne v předvečer státního svátku zasvětíme rukodělným dovednostem a pomocí ubrouskové techniky vetkneme úplně nový rozměr břidlicovým kamenům a jiným přírodním materiálům. Papír a papírové kávové filtry budou hrát hlavní roli při výrobě krásně barevných jiřin. Vytvoříme si dýňovou výzdobu z kulatiny a ze starého slamáku nám pod rukama obživne dekorativní strašák. Do místnosti, kam i korunované hlavy chodívají bez doprovodu, se nám bude hodit vychytávka z dílny kutila Pavla Zemana – stojan a zásobník na toaletní papír.

A protože o svátcích se má především odpočívat a hodovat, naučíme se péct jemné domácí houstičky sypané sýrem, vykouzlíme pro děti zdravé hravé svačinky plné vitaminů a na závěr nám Láďa prozradí recept na domácí bi-fi koktejl.

Více inspirace najdete také na webu Prima NÁPADY.

Sledujte 27. října ve 12.40 na Primě!

Sdílejte článek

Přečtěte si také