Jak na to

15. června 2018 11:45

Jak pěstovat romantickou srdcovku? Dozvíte se v pořadu RECEPTÁŘ PRIMA NÁPADŮ

Vaše chvíle pohody v nedělní poledne! Do vašich domácností se opět vrací oblíbený hobby magazín RECEPTÁŘ PRIMA NÁPADŮ s Václavem Postráneckým.

V dalším díle pořadu RECEPTÁŘ PRIMA NÁPADŮ se zaměříme nejprve na rozmnožování afrických fialek. Představíme si zajímavou sklářskou techniku – fusing neboli spékání skla – a povíme si něco o chovu afrických trpasličích ježků jako domácích mazlíčků.

V rubrice Prima NÁPADY si za pomoci Pavla Zemana vyrobíme vyvýšený spirálový záhon na bylinky inspirovaný šnečí ulitou. Dozvíme se, jak pěstovat romantickou trvalku s poetickým názvem srdcovka, jejíž květy vypadají jako srdíčka pověšená na stonku.Trochu osvěžení v těchto parných vedrech přinese reportáž pojednávající o péči o zahradní koupací jezírko. Těšit se můžeme samozřejmě i na pravidelnou listárnu s Václavem Větvičkou. A na závěr se dozvíme, proč by si měli milovníci skalniček vystavět v zahradě rokli.

RECEPTÁŘ PRIMA NÁPADŮ je oblíbený magazín pro pěstitele, chovatele, chalupáře a všechny, kdo chtějí pěkně a pohodlně bydlet nebo příjemně relaxovat. Pořadem plným nejen sezonních rad a tipů provádí Václav Postránecký se svými hosty.

Sledujte v neděli 17. června 2018 v 11.55 na Primě

Sdílejte článek

Přečtěte si také