Jak na to

20. března 2020 11:45

Pavlína Wagnerová

Jak si vyrobit na zahradu přenosné pařeniště vám poradí Receptář prima nápadů

Vaše chvíle pohody v nedělní poledne! S užitečnými radami a praktickými nápady přichází po zimní přestávce do vašich domácností pravidelně každý týden oblíbený hobby magazín RECEPTÁŘ PRIMA NÁPADŮ s Oldřichem Navrátilem.

V prvním jarním díle si v rubrice Prima NÁPADY vyrobíme přenosné dvoupatrové pařeniště a v Zahrádkářské poradně si povíme, jaké jsou jeho výhody a čím ho osadit. Majitelům psů poradíme, jak se postarat o svého čtyřnohého kamaráda, když začne kašlat. A paní doktorka Riedlová bude v pravidelné Listárně odpovídat i na další otázky týkající se chovu domácích mazlíčků. Spolu s Pepou Libickým pomůžeme s opravou vjezdu do dvora či zahrady a položíme zámkovou dlažbu. Výtvarnice Rooya nám nabídne další inspiraci pro zútulnění našeho domova – naučí nás vyrábět bambulky a z nich pak složit originální dekorativní bambulkový věnec, kterým přivítáme jaro.

Poradíme i jak optimálně propojit obytnou část bytu s terasou či balkonem. Nejnovější trendy neopustíme ani při údržbě a čištění oken a dalších skleněných ploch, protože se blíže zaměříme na robotické čističe.

RECEPTÁŘ PRIMA NÁPADŮ je oblíbený magazín pro pěstitele, chovatele, chalupáře a všechny, kdo chtějí pěkně a pohodlně bydlet nebo příjemně relaxovat. Pořadem plným nejen sezonních rad a tipů provádí Oldřich Navrátil se svými hosty.

Více najdete na https://primadoma.tv/.

Sledujte v neděli 22. března 2020 v 11.45 na Primě!

Sdílejte článek

Přečtěte si také