Jak na to

30. listopadu 2018 11:45

Jak vánočně ozdobit závěsný věnec na dveře se dozvíte v pořadu RECEPTÁŘ PRIMA NÁPADŮ

Vaše chvíle pohody v nedělní poledne! S užitečnými radami a praktickými nápady přichází do vašich domácností pravidelně každý týden oblíbený hobby magazín RECEPTÁŘ PRIMA NÁPADŮ s Oldřichem Navrátilem.

První adventní neděli si představíme tipy na rychlou výrobu adventních kalendářů a poradíme také s nazdobením svátečního závěsného věnce na dveře. V rubrice Prima NÁPADY uvidíme, jak zhotovit originální batoh z překližky. Milovníci květin se dozvědí, jak pěstovat zimní růže - kamélie. Věnovat se budeme i tématu omezení plošného používání kontroverzního herbicidu glyfosfátu v naší republice.

Spolu s veterinářem probereme v rubrice Naše zvířata péči o chrup králíků. Pořad by samozřejmě nebyl kompletní bez oblíbené Listárny s Václavem Větvičkou a na závěr zamíříme se zahradní architektkou do zahradnictví, kde budeme vybírat dřeviny.

RECEPTÁŘ PRIMA NÁPADŮ je oblíbený magazín pro pěstitele, chovatele, chalupáře a všechny, kdo chtějí pěkně a pohodlně bydlet nebo příjemně relaxovat. Pořadem plným nejen sezonních rad a tipů provádí nově Oldřich Navrátil se svými hosty.

Sledujte v neděli 2. prosince 2018 v 11.55 na Primě


Přečtěte si také