Jak na to

2. června 2023 11:50

Gabriela Svoboda

Je tu neděle a s ní váš oblíbený pořad Receptář prima nápadů

Vaše chvíle pohody v nedělní poledne! S užitečnými radami a praktickými nápady přichází do vašich domácností pravidelně každý týden oblíbený hobby magazín RECEPTÁŘ PRIMA NÁPADŮ s Oldřichem Navrátilem a Evou Borskou.

Zaměříme se na motýly – co jim chutná, jaká prostředí jim vyhovují i co pro ně můžeme udělat v naší zahradě. Přineseme důležité informace pro motoristy před prázdninami – kromě povinné výbavy probereme i tipy na věci, které byste na cesty měli mít, a také odlišnosti v okolních zemích. Minutový manžel – lekce pro ženy se zaměří na instalaci zrcadla v koupelně a ukáže, že se vůbec nemusíte bát ho pořádně přilepit. Výkyvy počasí jsou stále nevyzpytatelnější, a proto máme často obavy o naše domy, chaty i chalupy. Zodpovíme divácké dotazy o možnostech jejich pojištění.

Přineseme také návod na výrobu stohovatelných zahradních křesílek, která se vám budou během grilovací sezony hodit, samozřejmě Na Míru. Jaro je v plném proudu, vše kvete a včely mají opravdu na pilno. Zjistíme, jakou péči včelstvu teď věnovat i proč se včely rojí. Naučíme se namalovat a ozdobit originální a personalizované tenisky. Podíváme se, co nás letos na zahrádce trápí nejvíce – ať kvůli výkyvům počasí, tak kvůli nevyvážené výživě.

RECEPTÁŘ PRIMA NÁPADŮ je magazín plný praktických rad a nápadů pro všechny milovníky zahrad, teras i balkonů, stoupence tradičních hodnot i trendů moderní doby, vyznavače příjemného, bezpečného bydlení. S moderátorskými hvězdami Oldřichem Navrátilem, Evou Borskou, Markétou Mayerovou, s hercem a kutilem Mírou Noskem, zahradními experty Ludmilou Duškovou a Honzou Kopřivou, veterinářkou Míšou Riedlovou, zahradníkem Michalem Plundrou a kuchařem Lubošem Rychvalským.

Více najdete na primadoma.tv.

Sledujte v neděli 4. června 2023 v 11.50 na Primě!

Sdílejte článek

Přečtěte si také