Jak na to

27. května 2022 11:50

Gabriela Svoboda

Nenechte vaši úrodu slimákům, braňte se!

Vaše chvíle pohody v nedělní poledne! S užitečnými radami a praktickými nápady přichází do vašich domácností pravidelně každý týden oblíbený hobby magazín RECEPTÁŘ PRIMA NÁPADŮ s Oldřichem Navrátilem a Evou Borskou.

Pokud nechcete o svou úrodu zeleniny či květin přijít vinou slimáků, poradíme, jak se jim bránit. Toužíte mít jako mazlíčka divokou šelmu? Poradíme, co vzít v úvahu a jak se na chov připravit. Kdo by neměl rád letní grilování na zahradě. Také ale bojujete s nedostatkem místa na stole? Problém snadno vyřeší servírovací police. Samozřejmě Na Míru. Léto bude prý letos horké. Ukážeme, jak interiér ochladit pomocí venkovního stínění.

Nejkrásnější rostliny jsou často ty nejjedovatější. Jak si s tím poradit na zahradě? Přezrálé banány se často vyskytují v nejedné domácnosti. Ukážeme, jak z nich vyrobit nejen chleba, a to Beze zbytku. Pokud patříte mezi milovníky vodních sportů, ale váš gumový člun či paddleboard má z loňska díru, poradíme, jak ji opravit. Nastává správný čas pro výsev a výsadbu teplomilné zeleniny. Předvedeme, jak na to.

RECEPTÁŘ PRIMA NÁPADŮ je magazín plný praktických rad a nápadů pro všechny milovníky zahrad, teras i balkonů, stoupence tradičních hodnot i trendů moderní doby, vyznavače příjemného, bezpečného bydlení. S moderátorskými hvězdami Oldřichem Navrátilem, Evou Borskou, Markétou Mayerovou, s hercem a kutilem Mírou Noskem, zahradními experty Ludmilou Duškovou a Honzou Kopřivou, veterinářkou Míšou Riedlovou a designérkou džungloidních zahrad Radkou Votavovou.

Více najdete na primadoma.tv.

Sledujte v neděli 29. května 2022 v 11.50 na Primě!


Přečtěte si také