Jak na to

16. června 2023 11:50

Gabriela Svoboda

Objevte nové inspirace v Receptáři prima nápadů, těší se na vás Eva s Oldou

Vaše chvíle pohody v nedělní poledne! S užitečnými radami a praktickými nápady přichází do vašich domácností pravidelně každý týden oblíbený hobby magazín RECEPTÁŘ PRIMA NÁPADŮ s Oldřichem Navrátilem a Evou Borskou.

Zaměříme se na kvetoucí rostliny, které jsou vhodné či určené k řezu, a mohou vám tak dělat parádu na stole ve vlastnoručně uvázaných kyticích. Chcete nový dům, ale proces stavby není nic pro vás? Představíme možnosti moderního bydlení v modulárních domech. Zblízka se podíváme na beton a jeho cestu od zrníčka písku až po hotový výrobek, který máme na zahradě. Přemýšlíte, co se starými sjetými pneumatikami? Upcyklujte je a vyrobte si z nich třeba stylové květináče – Na Míru.

V dalším díle našeho speciálu o včelách se zaměříme na jejich potřeby v létě – jak snáší teplo, jak se získává med i jaké rozdíly jsou mezi jednotlivými druhy medu. Minutový manžel v další lekci pro ženu naučí Evu Borskou, jak vyměnit strunu ve strunové sekačce. V naší poradně se tentokrát zaměříme na pojištění odpovědnosti. Bez vody není život a o rostlinách to platí dvojnásobně – poradíme, jak na snadné a účelné zavlažování.

RECEPTÁŘ PRIMA NÁPADŮ je magazín plný praktických rad a nápadů pro všechny milovníky zahrad, teras i balkonů, stoupence tradičních hodnot i trendů moderní doby, vyznavače příjemného, bezpečného bydlení. S moderátorskými hvězdami Oldřichem Navrátilem, Evou Borskou, Markétou Mayerovou, s hercem a kutilem Mírou Noskem, zahradními experty Ludmilou Duškovou a Honzou Kopřivou, veterinářkou Míšou Riedlovou, zahradníkem Michalem Plundrou a kuchařem Lubošem Rychvalským.

Více najdete na primadoma.tv.

Sledujte v neděli 18. června 2023 v 11.50 na Primě!

Sdílejte článek

Přečtěte si také