Jak na to

9. dubna 2021 11:55

Pavlína Wagnerová

Pavel s Honzou vyrobí v Receptáři odkládací stolek

Vaše chvíle pohody v nedělní poledne! S užitečnými radami a praktickými nápady přichází do vašich domácností pravidelně každý týden oblíbený hobby magazín RECEPTÁŘ PRIMA NÁPADŮ s Oldřichem Navrátilem.

V dalším díle oblíbeného pořadu se zaměříme na předpěstování tykvovité zeleniny a poradíme, jaké vybrat její druhy a odrůdy. V dílně se tentokrát Pavel „Kutil“ Zeman a Honza Herman pustí do výroby šikovného stolečku pod počítač ke gauči. Všichni majitelé psů se během života svých mazlíčků setkají s problémy s jejich pohybovým ústrojím. Pokud i váš pejsek občas kulhá nebo nevyskočí do auta, paní veterinářka Riedlová prozradí, co za tím stojí a jak se o pejska postarat. Již nedávno jsme radili, že právě jaro je ten nejlepší čas, kdy se připravit na topnou sezonu. Tentokrát vás provedeme druhy paliv a poradíme, jak vybrat vhodný kotel právě při vaši domácnost.

Přineseme první díl série Plánujeme zahradu a se zahradní architektkou Kateřinou Starou se podíváme na tvorbu zeleného vnitrobloku. Šárka Rooya přinese návod na výrobu dekorativního ptáčka z drátu a papíru. Prozradíme také, jak se už teď zjara postarat o jabloně, a to dokonce biocestou, abyste nemuseli bojovat s obalečem jablečným.

RECEPTÁŘ PRIMA NÁPADŮ je oblíbený magazín pro pěstitele, chovatele, chalupáře a všechny, kdo chtějí pěkně a pohodlně bydlet nebo příjemně relaxovat. Pořadem plným nejen sezonních rad a tipů provádí Oldřich Navrátil se svými hosty.

Více najdete na primadoma.tv.

Sledujte v neděli 11. dubna 2021 v 11.55 na Primě!

Sdílejte článek

Přečtěte si také