Jak na to

15. září 2017 12:23

Po kterých houbách pátrat teď na podzim? Dozvíte se v pořadu VÁŠ PRIMA RECEPTÁŘ

Vaše chvíle pohody v nedělní poledne! Po týdenní pauze se do vašich domácností opět vrací oblíbený hobby magazín VÁŠ PRIMA RECEPTÁŘ s Václavem Postráneckým.

V dalším díle pořadu VÁŠ PRIMA RECEPTÁŘ se vrátíme na indiánské políčko Botanické zahrady hl. města Prahy a představíme pseudo-obiloviny. Mykolog Jaroslav Malý prozradí, po kterých houbách pátrat v lesích teď na podzim. Moderní kynologie nabízí mnoho oborů – jaký je nejvhodnější pro vás a vašeho pejska a jak to poznat? I rostliny se nemusí mít rády. Ukážeme, které rostliny spolu pěkně porostou, a které byste naopak do jednoho záhonu rozhodně dávat neměli.

Barvy podzimu na zahradě, a především v domácích dekoracích předvede Lenka Janovská. Zpracování úrody normálních i cherry rajčátek do netradiční podoby domácího kari kečupu ukáže Daniela Turecká. Na dotazy diváků je opět připravena listárna. Až z Japonska a Ameriky se k nám dostaly oblíbené magnolie.

VÁŠ PRIMA RECEPTÁŘ je oblíbený magazín pro pěstitele, chovatele, chalupáře a všechny, kdo chtějí pěkně a pohodlně bydlet nebo příjemně relaxovat. Pořadem plným nejen sezonních rad a tipů provádí Václav Postránecký se svými hosty.

Sledujte v neděli 17. září 2017 v 11.50 na Primě

Sdílejte článek

Přečtěte si také