Jak na to

29. října 2021 11:50

Gabriela Svoboda

Podzim je v plném proudu. Sklízíme šípky pro přípravu likéru

Vaše chvíle pohody v nedělní poledne! S užitečnými radami a praktickými nápady přichází do vašich domácností pravidelně každý týden oblíbený hobby magazín RECEPTÁŘ PRIMA NÁPADŮ s Oldřichem Navrátilem.

S posledním říjnovým dnem se podíváme na uskladnění zeleniny po způsobu našich předků, které možná sami rádi využijete. Míra ukáže, jak vyrobit odkapávač do grilu, abyste ho už nikdy nemuseli zdlouhavě čistit. Zaměříme se na život psích seniorů a na speciální péči, kterou si od nás žádají. Po prvních přízemních mrazících už máme, a tak je čas vyrazit na šípky. Využít je můžete k výrobě šípkového likéru.

Pokud rádi trávíte podzimní večery v křesle s oblíbenou literaturou, jistě oceníte návod na šikovný obal na knihu z filcu. Dýně se staly moderními plodinami na našich zahrádkách, a tak ukážeme, jak se o ně starat, aby vydržely celou zimu. Prohřát se v zimě lze snadno i doma, a to s domácí saunou. Poradíme, na co myslet při jejím výběru. Muškáty a begonie ukončují svoji vegetaci – prozradíme, jak je zazimovat.

RECEPTÁŘ PRIMA NÁPADŮ je oblíbený magazín pro pěstitele, chovatele, chalupáře a všechny, kdo chtějí pěkně a pohodlně bydlet nebo příjemně relaxovat. Pořadem plným nejen sezonních rad a tipů provádí Oldřich Navrátil se svými hosty.

Více najdete na primadoma.tv.

Sledujte v neděli 31. října 2021 v 11.50 na Primě!

Sdílejte článek

Přečtěte si také