Jak na to

1. května 2020 11:55

Pavlína Wagnerová

V Receptáři poradíme chovatelům koček, jak ochrání svého mazlíčka před klíšťaty

Vaše chvíle pohody v nedělní poledne! S užitečnými radami a praktickými nápady přichází do vašich domácností pravidelně každý týden oblíbený hobby magazín RECEPTÁŘ PRIMA NÁPADŮ s Oldřichem Navrátilem.

V prvním májovém dílu si povíme, jak se postarat o buxus, aby zdobil naše zahrady i předzahrádky, a nachystáme hrách na vysetí. V poradně nám paní doktorka doporučí, jak se postarat o kočky, aby nenosily domů klíšťata či blešky a my se s nimi mohli bez obav mazlit.

V rubrice Tvoření s Rooyou si připravíme nevšední květinovou dekoraci a v Prima Nápadech kutilové zrenovují starý stolek pro děti na výtvarnou plochu s nekonečným papírem pro všechny představy dětské fantazie. Na závěr vám představíme i možnost atypických oken nebo moderních nanotechnologií na ochranu povrchů v celém domě.

RECEPTÁŘ PRIMA NÁPADŮ je oblíbený magazín pro pěstitele, chovatele, chalupáře a všechny, kdo chtějí pěkně a pohodlně bydlet nebo příjemně relaxovat. Pořadem plným nejen sezonních rad a tipů provádí Oldřich Navrátil se svými hosty.

Více najdete na primadoma.tv.

Sledujte v neděli 3. května 2020 v 11.55 na Primě!

Sdílejte článek

Přečtěte si také