Jak na to

6. března 2020 11:55

Pavlína Wagnerová

V Receptáři prima nápadů se dozvíme něco o očkování a odčervení štěňat

Vaše chvíle pohody v nedělní poledne! S užitečnými radami a praktickými nápady přichází po zimní přestávce do vašich domácností pravidelně každý týden oblíbený hobby magazín RECEPTÁŘ PRIMA NÁPADŮ s Oldřichem Navrátilem.

V dalším dílu připomeneme všem milovníkům ředkviček, kdy nastává ten správný čas zasít je do záhonů. Sehraná dvojice kutilů Pavel Zeman a Jan Herman nám pomůže s demontáží starého a stavbou nového plaňkového plotu. U péče o dům a zahradu zůstaneme také v reportáži věnované radám s údržbou oken po zimě, neboť právě přicházející jaro je k tomu zcela ideálním obdobím. Speciální péči po zimě potřebují také naše pokojové rostliny, a tak se budeme věnovat i jim. V rubrice Veterinární poradna se zaměříme na očkování a odčervení štěňat.

Pro radost a pro štěstí si spolu s výtvarnicí Rooyou vyrobíme půvabnou zvonkohru z porcelánových střepů. Do poradny a listárny si Oldřich Navrátil tentokrát pozval odborníka na nemovitosti, který zodpoví dotazy týkající se jejich oprav a rekonstrukcí.

RECEPTÁŘ PRIMA NÁPADŮ je oblíbený magazín pro pěstitele, chovatele, chalupáře a všechny, kdo chtějí pěkně a pohodlně bydlet nebo příjemně relaxovat. Pořadem plným nejen sezonních rad a tipů provádí Oldřich Navrátil se svými hosty.

Více najdete na primadoma.tv.

Sledujte v neděli 8. března 2020 v 11.55 na Primě!

Sdílejte článek

Přečtěte si také