Jak na to

5. června 2020 12:13

Pavlína Wagnerová

V Receptáři prima nápadů se dozvíte, jak si můžete vybudovat fontánu v jezírku

Vaše chvíle pohody v nedělní poledne! S užitečnými radami a praktickými nápady přichází do vašich domácností pravidelně každý týden oblíbený hobby magazín RECEPTÁŘ PRIMA NÁPADŮ s Oldřichem Navrátilem.

První červnovou neděli povíme, jak udržovat krásné a přirozené živé ploty, které ovšem vyžadují stejně péče jako ty umělé. V Prima NÁPADECH vybudují Pavel „Kutil“ Zeman s Honzou Hermanem vodní fontánku v kamínkovém jezírku. Ve veterinární poradně se budeme tentokrát věnovat očkování a odčervování poněkud větších čtyřnohých mazlíčků – koní.

Již několikátou sezonu v přírodě chybí voda, což může mít neblahý vliv i na vaši úrodu na zahrádce. Poradíme, jak pomoci rostlinám s dostatkem závlahy po celou sezonu a jak na pěstování úžasně sladkých melounů. V rubrice Tvoření pak Šárka ukáže výrobu letního lampionu.

RECEPTÁŘ PRIMA NÁPADŮ je oblíbený magazín pro pěstitele, chovatele, chalupáře a všechny, kdo chtějí pěkně a pohodlně bydlet nebo příjemně relaxovat. Pořadem plným nejen sezonních rad a tipů provádí Oldřich Navrátil se svými hosty.

Více najdete na primadoma.tv.

Sledujte v neděli 7. června 2020 ve 11.55 na Primě!

Sdílejte článek
Štítky živý plot

Přečtěte si také