Jak na to

25. října 2019 11:45

Pavlína Wagnerová

V Receptáři si mimo jiné povíme o zpracování vlašských ořechů

Vaše chvíle pohody v nedělní poledne! S užitečnými radami a praktickými nápady přichází do vašich domácností pravidelně každý týden oblíbený hobby magazín RECEPTÁŘ PRIMA NÁPADŮ s Oldřichem Navrátilem.

Na nedělní výlet vyrazíme na jižní Moravu, abychom se něco dozvěděli o výběru a výsadbě vinné révy, navíc tam navštívíme vodní zahradu. Věnovat se budeme také pěstování kiwi. Připravíme si zásoby na zimu a naučíme se zpracovat vlašské ořechy: zavařovat, nakládat do medu, pražit a péct.

Nezapomeneme zapojit ani naše šikovné ruce a spolu s Vildou si v Prima NÁPADECH vyrobíme naprosto originální pelíšek pro kočky ve tvaru indiánského týpí. Připravíme se na blížící svatodušní svátky a budeme vzpomínat s láskou – naaranžujeme dušičkové srdce. V rubrice Naše zvířata zazimujeme plazy a těšit se můžeme rovněž na pravidelnou Listárnu s Václavem Větičkou.

RECEPTÁŘ PRIMA NÁPADŮ je oblíbený magazín pro pěstitele, chovatele, chalupáře a všechny, kdo chtějí pěkně a pohodlně bydlet nebo příjemně relaxovat. Pořadem plným nejen sezonních rad a tipů provádí Oldřich Navrátil se svými hosty.

Sledujte v neděli 27. října 2019 v 11.45 na Primě!

Sdílejte článek

Přečtěte si také