Jak na to

6. dubna 2018 11:50

Víte, co je technika ebru? Dozvíte se v pořadu RECEPTÁŘ PRIMA NÁPADŮ

Vaše chvíle pohody v nedělní poledne! Do vašich domácností se opět vrací oblíbený hobby magazín RECEPTÁŘ PRIMA NÁPADŮ s Václavem Postráneckým.

V dalším díle pořadu RECEPTÁŘ PRIMA NÁPADŮ vám poradíme, jak naložit s odkvetlými rychlenými cibulovinami, které nám krásou svých květů již radost udělaly, ale rozhodně si nezaslouží skončit na kompostu. Zabrousíme i do světa zvířat a dozvíme se, jak se rozmnožují pavouci sklípkani. V rubrice Prima NÁPADY se nám zase dostane od Pavla Zemana nedocenitelných rad ohledně výběru oken do bytu či domu. A další dobré rady se budou týkat jarních zahradnických prací a přípravy půdy pro výsadbu a výsev.

Ti, co si ruce špiní raději barvami než hlínou, si přijdou na své u zdobení bílých plátěnek i dalších trojrozměrných předmětů exotickou výtvarnou technikou ebru. Ruce, které rády vyrábějí, nebudou zahálet ani u návodu, jak si vyrobit praktickou stěnu na uložení dílenského nářadí. Chybět nebude ani oblíbená listárna s Václavem Větvičkou a na závěr se můžeme těšit na to, co se dozvíme o inteligenci, povaze a vůbec chovu krokodýlů, aligátorů a kajmanů.

RECEPTÁŘ PRIMA NÁPADŮ je oblíbený magazín pro pěstitele, chovatele, chalupáře a všechny, kdo chtějí pěkně a pohodlně bydlet nebo příjemně relaxovat. Pořadem plným nejen sezonních rad a tipů provádí Václav Postránecký se svými hosty.

Sledujte v neděli 8. dubna 2018 v 11.55 na Primě

Sdílejte článek

Přečtěte si také