Jak na to

11. listopadu 2022 13:50

Gabriela Svoboda

Víte, co je vikinská židle? Míra poradí!

Vaše chvíle pohody v nedělní poledne! S užitečnými radami a praktickými nápady přichází do vašich domácností pravidelně každý týden oblíbený hobby magazín RECEPTÁŘ PRIMA NÁPADŮ s Oldřichem Navrátilem a Evou Borskou.

Pokud vás mrzí, že je letošní houbařská sezona už u konce, nezoufejte! Ukážeme, jak si vypěstovat žampiony přímo u vás doma. Minutový manžel – lekce pro ženy tentokrát ukáže snadný způsob, jak dát nový kabát starému nábytku, a to pomocí samolepicí tapety, kterou zvládnete nalepit bez bublin. Dřevo se opět stává fenoménem, proto předvedeme, jak v kamnech a krbech topit co nejefektivněji. Beze ztrát se pustíme do zpracování ovadlých listů salátu či rukoly a uvaříme vynikající krokety s rajčatovou salsou.

V rubrice Parťáci od fochu se tentokrát zaměříme na ochranu svých domovů před zloději. Právě teď na podzim je ideální čas na výsadbu stromů a dalších dřevin – prozradíme zásady správné výsadby i jak nové stromky ochránit přes zimu. Pokud vám přijde jídelníček vašeho čtyřnohého mazlíčka jednotvárný, můžete zkusit přechod na B.A.R.F. krmivo. Ukážeme, jak na to. Na Míru se tentokrát pustíme do výroby vikinské židle ze zbytku smrkové fošny.

RECEPTÁŘ PRIMA NÁPADŮ je magazín plný praktických rad a nápadů pro všechny milovníky zahrad, teras i balkonů, stoupence tradičních hodnot i trendů moderní doby, vyznavače příjemného, bezpečného bydlení. S moderátorskými hvězdami Oldřichem Navrátilem, Evou Borskou, Markétou Mayerovou, s hercem a kutilem Mírou Noskem, zahradními experty Ludmilou Duškovou a Honzou Kopřivou, veterinářkou Míšou Riedlovou, zahradníkem Michalem Plundrou a kuchařem Lubošem Rychvalským.

Více najdete na primadoma.tv.

Sledujte v neděli 13. listopadu 2022 v 11:50 na Primě!

Sdílejte článek

Přečtěte si také