Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
Reklama
Reklama
Receptář pro mileniály background
Speciály Pěstování zeleniny

Receptář pro milenialy

Naučte se pěstovat zeleninu i bylinky a pak je lákavě zpracovat. Ukážeme vám, jak se starat o užitečné plodiny od semínka až po sklizeň a nakonec vám řekneme, jak výpěstky využít v kuchyni i domácnosti.
05. 04. 2019

Se vším vám poradí zkušená zahrádkářka Lenka Valjentová, která už roky pěstuje vlastní zeleninu, ovoce, bylinky i květiny, takže už vychytala, jak uchránit rostliny před slimáky nebo plísněmi. A o své zkušenosti se s vámi ráda podělí.

Co v článcích najdete

Lenka vám vysvětlí, k čemu jsou jednotlivé plodiny dobré, jaké látky a vitamíny obsahují. Následně vám poradí, kdy a jak rostlinu pěstovat a kterou odrůdu vybrat. Upozorní vás na nejčastější chyby, kvůli kterým mohou bylinky vadnout a zelenina žloutnout. Nakonec vám vysvětlí, co s plody a bylinkami v kuchyni a domácnosti. V každém článku najdete recepty z Prima Fresh.

Nespoléhejte se na supermarkety a začněte pěstovat na zahradě i balkonu co nejdřív, podrobné návody pro začátečníky (ale nejen je), najdete níže...

Reklama