Trendy

26. června 2018 12:53

redakce Prima Zoom

Svatba pod širým nebem: 13 neotřelých nápadů, díky kterým bude dokonalá

Léto je nejoblíbenějším obdobím pro svatby především proto, že nabízí tolik krásných míst a zábavných nápadů na dekorace. Zkuste následující tipy a letní svatba bude opravdu ta nejkrásnější.

Taneční parket pod širým nebem

Strávit co nejvíce času venku patří mezi největší letní svatební lákadla. Můžete tam nejen jíst a popíjet, ale také tančit.

Využijte světélka

Malá světélka jsou romantická a vypadají krásně i na fotkách. Díky nim vytvoříte elegantní místo pro svatební hostinu a zároveň i příjemnou intimní atmosféru.

Nabídněte hostům žabky

Potěšte hosty a nechte je odpočinout si od nablýskaných bot a vysokých podpatků. Pořiďte si koš a naplňte je žabkami. Povzbudíte tak hosty k relaxaci.

Servírujte zmrzlinu

Zmrzlina klétu patří.Pokud objednáváte catering, zeptejte se i na možnost zmrzlinového vozíku. Jestliže si občerstvení řešíte sami, můžete si na den pronajmout velký mrazící box a naplnit ho zmrzlinou a nanuky.

Využijte na focení kolo

Bicykl je skvělým doplňkem kfocení. Skolem můžete vymyslet nekonečné množství póz, které na fotkách vypadají naprosto dokonale.

Nechte se oddat vnoci

Léto ktomu vybízí. Mějte ale v záloze vnitřní variantu kvůli nepřízni počasí nebo neočekávanému poklesu teploty. Myslete také na starší svatebčany a děti. Noční varianta se tak hodí spíše pro obřady, kde je hodně mladých lidí. Díky romantickému osvětlení zářícímu ve tmě zažijete kouzelnou atmosféru. Navíc se vyhnete povinnému svatebnímu obědu a nepříjemným prostojům a přejdete rovnou k party.

Místo rýže raději prskavky

Plánujete-li obřad ve večerních hodinách, bude vypadat famózně, když svým hostům rozdáte prskavky, které zapálí při vašem odchodu špalírem.

Hrejte hry

Pokud máte na svatbě hodně hostů, není skoro možné, aby se bavili všichni dohromady. Jestliže chcete lidi co nejvíce zabavit, nabídněte jim hry, které se mohou hrát na trávě, třeba pétanque, twister nebo badminton.

Zkuste popcorn bar

Popcorn na svatbě jen tak někdo nemá, natož popcorn bar. Můžete ho mít ve sladké i slané verzi. Voňavému mlsání málokdo odolá.

Vytvořte si rustikální pozadí

Navoďte si na místě obřadu venkovskou atmosféru nějakým malebným rustikálním pozadím, třeba dřevěnou slavobránu zdobenou růžemi nebo kopretinami.

Užijte si společnou jízdu na loďce

Tato jízda můžete být vaší první společnou cestou vmanželství. Nic nemůže být romantičtější. Navíc i vloďce se dá skvěle zapózovat fotografovi.

Rozdávejte sluneční brýle

Nápaditou svatební laskavostí je darování slunečních brýlí hostům. Stačí pořídit nějaké levné, nicméně efekt bude stát za to. Hodí se nejenom proti sluníčku, ale taky tehdy, když chcete zamaskovat jemnou únavu.

Využijte balíky slámy

Balíky ze slámy pokryté dekami a přikrývkami představují snadný způsob, jak na svatbě zvýšit počet sedadel. Vypadají velmi rustikálně a pohodlně.

ŠP

Sdílejte článek
Štítky svatba

Přečtěte si také