reklama

návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat

reklama

Komerční článek
Komerční článek

Stylové vypínače a zásuvky nově na vypinac.cz

hm , Vydáno: 25.11.2020
Stylové vypínače a zásuvky
Autor: Vypinac.cz Stylové vypínače a zásuvky
Zásuvky a vypínače působí zdánlivě jako věc, která si nezaslouží příliš naší pozornosti. Důležité je, aby fungovaly, jak mají. Pravdou ale je, že správně vybrané zařízení a jeho kvalitní instalace na to pravé místo zvyšují komfort bydlení, pokud k tomu zvolíme i patřičné designové zpracování, můžeme i díky těmto malým zařízením pozdvihnout prostory domova či kanceláře na úplně jinou úroveň.

reklama

Snadno a z pohodlí domova

Na webu vypinac.cz může zákazník vybírat z produktových řad se specifickým designem a v různých cenových hladinách. Podle průzkumu společnosti Schneider Electric má zájem o nabídku designových vypínačů a zásuvek asi 6 z 10 (61 %) dotázaných. „Naším cílem je nabídnout zákazníkům kompletní a jednoduché řešení na jednom místě. Proto je na stránkách provádíme výběrem designu, kdy si mohou vyzkoušet různé kombinace rámečku a přístroje na reálném pozadí. Jakmile mají jasno, mohou se posunout k výběru konkrétních produktů a jejich množství. Web je vytvořen tak, aby si i laik mohl vytvořit jednoduše soupis potřebného materiálu. Systém sám doplní potřebné komponenty, které jsou ke kompletní instalaci potřeba. Z virtuálního košíku je pak zákazník přesměrován na e-shop, který nejlépe vyhoví požadované poptávce a má všechny komponenty k dispozici,“ vyjmenovává Robert Šimčík ze společnosti Schneider Electric.

Kontakty a pomoc na jednom místě

Kromě konfigurátoru nákupu nabízí stránka vypinac.cz i přehled nejbližších prodejen, kde lze vypínače a zásuvky ze sortimentu Schneider Electric zakoupit, a také seznam elektrikářů, kteří pomohou jak s výběrem, tak samotnou instalací zakoupeného zboží. I když z dotazování vyplynulo, že výměnu zásuvek a vypínačů realizuje 43 % dotázaných svépomocí, doporučuje Robert Šimčík svěřit instalaci do rukou profesionála. „V případě elektroinstalací je bezpečnost na prvním místě. Určitě nikdo z nás nestojí o to, aby díky neodborně osazené zásuvce způsobil zkrat a zničení elektrického zařízení, v horším případě i požár,“ doplňuje Šimčík.

Nepřeberné množství kombinací

Zbrusu nová řada vypínačů a zásuvek Sedna Design/Element, kterou lze na stránkách vypinac.cz také pořídit, nabízí neomezené množství variant. V řadě Sedna Design může zákazník kombinovat 4 barvy a řada Sedna Elements má 9 různých designů vzhledu kamene, dřeva, skla nebo kovu. Barvy přístrojů a krycích rámečků obou řad lze mezi sebou libovolně kombinovat v mnoha variantách. Kromě klasických vypínačů a zásuvek jsou v nabídce i otočné LED stmívače, USB nabíječky, TV a datové zásuvky nebo unikátní držák na mobilní telefon.

Vypinac.cz nabízí i zbrusu novou designovou řadu vypínačů a zásuvek Sedna Design a Sedna Elements.
Autor: Vypinac.cz Vypinac.cz nabízí i zbrusu novou designovou řadu vypínačů a zásuvek Sedna Design a Sedna Elements.

Inspirace a tipy pro stylový domov

Pro zvídavé anebo tápající návštěvníky stránek vypinac.cz je připravena série článků, které nabízejí inspiraci pro vyladění toho správného stylu, rady pro řešení elektroinstalace v různých částech bytu nebo tipy, na co si při elektroinstalaci dát pozor nebo jak zvládnout jednoduchou výměnu rámečku svépomocí.

Nechte se inspirovat i vy na vypinac.cz a vylaďte svůj interiér podle svého stylu a představ.

Inspiraci hledejte na vypinac.cz
Autor: Vypinac.cz Inspiraci hledejte na vypinac.cz

reklama

reklama

Přečtěte si také