Trendy

25. listopadu 2020 15:52

redakce Prima Zoom

Stylové vypínače a zásuvky nově na vypinac.cz

Zásuvky a vypínače působí zdánlivě jako věc, která si nezaslouží příliš naší pozornosti. Důležité je, aby fungovaly, jak mají. Pravdou ale je, že správně vybrané zařízení a jeho kvalitní instalace na to pravé místo zvyšují komfort bydlení, pokud k tomu zvolíme i patřičné designové zpracování, můžeme i díky těmto malým zařízením pozdvihnout prostory domova či kanceláře na úplně jinou úroveň.

Snadno a zpohodlí domova

Na webu vypinac.cz může zákazník vybírat zproduktových řad se specifickým designem a vrůzných cenových hladinách. Podle průzkumu společnosti Schneider Electric má zájem o nabídku designových vypínačů a zásuvek asi 6 z10 (61 %) dotázaných. „Naším cílem je nabídnout zákazníkům kompletní a jednoduché řešení na jednom místě. Proto je na stránkách provádíme výběrem designu, kdy si mohou vyzkoušet různé kombinace rámečku a přístroje na reálném pozadí. Jakmile mají jasno, mohou se posunout kvýběru konkrétních produktů a jejich množství. Web je vytvořen tak, aby si i laik mohl vytvořit jednoduše soupis potřebného materiálu. Systém sám doplní potřebné komponenty, které jsou ke kompletní instalaci potřeba. Zvirtuálního košíku je pak zákazník přesměrován na e-shop, který nejlépe vyhoví požadované poptávce a má všechny komponenty kdispozici,“ vyjmenovává Robert Šimčík ze společnosti Schneider Electric.

Kontakty a pomoc na jednom místě

Kromě konfigurátoru nákupu nabízí stránka vypinac.cz i přehled nejbližších prodejen, kde lze vypínače a zásuvky ze sortimentu Schneider Electric zakoupit, a také seznam elektrikářů, kteří pomohou jak svýběrem, tak samotnou instalací zakoupeného zboží. I když zdotazování vyplynulo, že výměnu zásuvek a vypínačů realizuje 43 % dotázaných svépomocí, doporučuje Robert Šimčík svěřit instalaci do rukou profesionála. „V případě elektroinstalací je bezpečnost na prvním místě. Určitě nikdo znás nestojí o to, aby díky neodborně osazené zásuvce způsobil zkrat a zničení elektrického zařízení, vhorším případě i požár,“ doplňuje Šimčík.

Nepřeberné množství kombinací

Zbrusu nová řada vypínačů a zásuvek Sedna Design/Element, kterou lze na stránkách vypinac.cz také pořídit, nabízí neomezené množství variant. V řadě Sedna Design může zákazník kombinovat 4 barvy a řada Sedna Elements má 9 různých designů vzhledu kamene, dřeva, skla nebo kovu. Barvy přístrojů a krycích rámečků obou řad lze mezi sebou libovolně kombinovat v mnoha variantách. Kromě klasických vypínačů a zásuvek jsou vnabídce i otočné LED stmívače, USB nabíječky, TV a datové zásuvky nebo unikátní držák na mobilní telefon.

Inspirace a tipy pro stylový domov

Pro zvídavé anebo tápající návštěvníky stránek vypinac.cz je připravena série článků, které nabízejí inspiraci pro vyladění toho správného stylu, rady pro řešení elektroinstalace vrůzných částech bytu nebo tipy, na co si při elektroinstalaci dát pozor nebo jak zvládnout jednoduchou výměnu rámečku svépomocí.

Nechte se inspirovat i vy na vypinac.cz a vylaďte svůj interiér podle svého stylu a představ.

Sdílejte článek
Štítky instalace zásuvka vypínač Schneider Electric

Přečtěte si také