Trendy

13. března 2019 10:45

redakce Prima Zoom

Ze staré sedačky nová za 5 minut: Napínací potahy umí divy

Váháte, co se svou sedací soupravou, která má už ušpiněné nebo roztrhané čalounění, případně se barevně nehodí do obývacího pokoje? Jednoduše ji převlékněte pomocí napínacích potahů do nového. Díky nim můžete proměňovat interiér podle ročního období, aktuálních trendů nebo prostě jen podle nálady. Máme pro vás hned 5 důvodů, proč je vyzkoušet.

Proměna během 5 minut

Napínací potahydecoDoma fungují v podstatě jako druhé čalounění a vykouzlí zbrusu novou sedačku z vaší původní. Potah překryje skvrny, díry a jiné nedostatky původní sedačky, která je ukrytá pod ním. Dokonale sedí, takže už nemusíte rovnat věčně se shrnující deky. Napínací potahy jsou vysoce roztažitelné všemi směry a přizpůsobí se lehce každému typu sedací soupravy nebo křesla. Navíc obepnou i područky a zadní část sedačky, takže působí jako nové čalounění. Natáhnout potah je stejně jednoduché jako obléct si tričko. Proměnu zvládnete sami během 5 minut.

Ochrana sedačky před poškozením

Napínací potahy na sedačky a křesla si získávají stále více příznivců. Dokážou sedačku nejen proměnit vtéměř jako novou, ale také ji ochránit. Což ocení především majitelé zvířecích mazlíčků nebo také malých dětí. Pokud to na vaší sedačce žije a máte pocit, že je trochu dětským hřištěm nebo psím pelíškem, určitě vás potahy potěší. Ochrání sedačku před skvrnami od jídla, od pití, před drápky a samozřejmě před chlupy. Vpřípadě znečištění jde potah jednoduše sundat a dát vyprat do pračky. Nevejdou se do ní jen větší typy potahů, například na rohovou sedačku, ale v každé čistírně si s nimi poradí.

Obývák podle trendů

Napínací potahy nabízí snadnou proměnu interiéru. Například potahy Buklé najdete v 10 různých barvách a 9 velikostech. Vybere opravdu každý. V nabídce jsou jednobarevné potahy, velmi oblíbené žíhané potahy, nechybí květinové vzory pro romantické duše nebo moderní design s 3D strukturou.

Levné řešení

Koupě nové sedací soupravy bývá velkou položkou v rodinném rozpočtu. A co dělat, pokud starou sedačku nezvládnete vystěhovat a navíc se vám na ní tak pohodlně sedí? Spotahem můžete starší kousky nábytku výrazně omladit. Je to ideální řešení pro sedačku, která je sice stále pohodlná, ale už se na ní nedá moc koukat. Napínací potah vám přijde v malém balíčku až domů a není potřeba řešit, co se starým kouskem nábytku.

Nákup bez obav

Napínací potahy se nabízí pro různé typy sedacích souprav i křesel. Typ vyberete jednoduše podle piktogramů a rozměrů. A pokud si nejste jistí, úplně nejdůležitějším rozměrem je šířka. Potahy jsou velmi elastické a dokážou se přizpůsobit téměř jakémukoliv tvaru. V případě, že přece jen potah nesedne a vy nebudete spokojení, jak vypadá, můžete ho do 30 dní vrátit a dostanete peníze zpět.

Jak snadno se takové potahy napínají, se můžete podívat ve videu:

/* */

Sdílejte článek

Přečtěte si také