Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
Reklama

Nechte auto zmizet pod zem aneb Podzemní parkovací systém na doma

Mechanizované parkování pomyslně nafoukne dvůr nebo i nechá zmizet auto s očí.
Vydáno: 20.02.2015
Parkování pod zemí
Autor: All Parkování pod zemí
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Parkovací plošina zvýší kapacitu garáže i dvora

Majitelé penzionů v centrech měst ocení zdvihací plošinu. Je to nejsnazší způsob, jak ve starších domech, kde není možné vybudovat nájezdovou rampu, navýšit alespoň kapacity parkování na dvoře. Hydraulické zdvihací plošiny mají nosnost bezmála 3 tuny a výšku zdvihu až 2 metry, takže se hodí jak pro osobní auta, tak i pro menší dodávku. Zdvihací plošina umožňuje na jednom místě nad sebou zaparkovat až tři vozidla. Systém je bezpečný, jeho činnost hlídají optické senzory. Montáž nevyžaduje kotvení a netrvá déle než den. Jediné, co je třeba zajistit, je přívod napájení 400V/50Hz.

Autovýtah schová vůz před zloději

Už je skoro dole
Autor: EH-lifts Už je skoro dole

Skrýt auto před zraky sousedů nebo zlodějů vám pomůže nezávislá zdvihací plošina neboli autovýtah, který lze zabudovat do země. Přijedete domů, zaparkujete a sjedete i s autem do suterénu. Na zahradě pak nezaclání auto ani garáž.

Automatické parkování BMW

Auto, které se zaparkuje samo

Automatické systémy zaparkují za vás

Vedle mechanizovaného parkování ve vlastním domě mění technický vývoj i parkování v kancelářských a dalších budovách. S autem jen vjedete na plošinu tzv. technoparku, vezmete si kartičku a robotický systém si auto uklidí na volné místo ve svém obřím regálu.

Až budete potřebovat s vozem odjet, vhodíte kartičku nebo dáte oskenovat kód a parkovací systém vám auto opět vydá. Kromě vyšší kapacity takové parkoviště skýtá i časovou úsporu a zároveň odpadá i riziko poškození auta při pohybu ve stísněných prostorách. Díky tomu, že je systém elektrický a ani nevstupujete dovnitř, odpadá i inhalace koncentrovaných zplodin.

(dah)

Mohlo by vás zajímat:

BMW ConnectedDrive

Auto jde hacknout snáz než mobil

Autonomní Audi A7

Reálné auto, které se samo řídí

Zlatem pokryté Lamborghini

Auto potažené zlatem

Článek je zařazen v:
Reklama