Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
Reklama

Nejlepší párty pláže světa

Moře, písek, teplo...
Vydáno: 19.07.2014
Omlouváme se, snažíme se dohledat chybějící obrázek
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Ne každý si dokáže do sytosti užít letní dovolenou, na které sebou „plácne“ na pláž a od východu do západu slunce se z ní kromě hodinky kolem oběda a odpolední kávy nehne. Ovšem to nemusí znamenat, že dotyčný člověk nemá rád teplé podnebí, koupání v moři a slunečné počasí, jen prostě potřebuje něco akčnějšího.

Pokud jste se našli v této charakteristice, máme pro vás super tip na nezapomenutelnou letní dovolenou – vyrazte na jedno z deseti míst, kde se pořádají ty nejlepší beach párty na světě. Na Ibize, na Bali, v Tel Avivu a dokonce i v Chorvatsku na vás čeká nekončící noční hýření, nabídka těch nejlepších DJ’s, festivaly a bohatý noční život.

Moře, sluncem nabitou a nikdy nekončící zábavu, nové známosti a hlavně výbornou letní dovolenou, to vše si můžete užít na následujících nejlepších párty plážích světa.

Mohlo by vás zajímat:

Omlouváme se, snažíme se dohledat chybějící obrázek

Tady by se to koupalo! Nejhezčí bazény na světě

U bazénu můžete mít místo i na oheň

Začali jste uvažovat o bazénu? Inspirujte se

Máte se kde smočit?

Pět pravidel, jak si vybrat bazén. A trumfnete sousedy

Článek je zařazen v:
Speciály:
Reklama