Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
Reklama
Zahrada

Nejlepší párty pláže světa

Moře, písek, teplo...
Vydáno: 19.07.2014
Omlouváme se, snažíme se dohledat chybějící obrázek

Ne každý si dokáže do sytosti užít letní dovolenou, na které sebou „plácne“ na pláž a od východu do západu slunce se z ní kromě hodinky kolem oběda a odpolední kávy nehne. Ovšem to nemusí znamenat, že dotyčný člověk nemá rád teplé podnebí, koupání v moři a slunečné počasí, jen prostě potřebuje něco akčnějšího.

Pokud jste se našli v této charakteristice, máme pro vás super tip na nezapomenutelnou letní dovolenou – vyrazte na jedno z deseti míst, kde se pořádají ty nejlepší beach párty na světě. Na Ibize, na Bali, v Tel Avivu a dokonce i v Chorvatsku na vás čeká nekončící noční hýření, nabídka těch nejlepších DJ’s, festivaly a bohatý noční život.

Moře, sluncem nabitou a nikdy nekončící zábavu, nové známosti a hlavně výbornou letní dovolenou, to vše si můžete užít na následujících nejlepších párty plážích světa.

Mohlo by vás zajímat:

Omlouváme se, snažíme se dohledat chybějící obrázek

Tady by se to koupalo! Nejhezčí bazény na světě

U bazénu můžete mít místo i na oheň

Začali jste uvažovat o bazénu? Inspirujte se

Máte se kde smočit?

Pět pravidel, jak si vybrat bazén. A trumfnete sousedy

Reklama
Článek je zařazen v:
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama