Zahrada

5. srpna 2015 05:37

Markéta Zídková

Největší pitbul světa Hulk má osm štěnátek. Jedno za cenu 1,2 milionů korun

Hulk váží 80 kg, jeho tlama je široká 71 cm, a jsou mu necelé dva roky.

Pitbull Hulk se stal šťastným otcem osmi malých štěnat. Co na té informaci stojí za pozornost? I když Hulk na první pohled vypadá jako ostrý zabiják, je dokonale vycvičen. Jeho majitelé Marlon a Lisa Grennanovi cvičí bojové psy k ochraně celebrit a miliardářů, proto je Hulk ve skutečnosti velký dobrák, který útočí jen na povel.

Marlon, který se svou ženou založil chovatelskou stanici Dark Dynasty K9, osobně cvičí každého psa od narození a všichni jejich pitbullové žijí dohromady bez plotu, zábran nebo jiných bezpečnostních opatření. Psi jsou tak dobře vycvičení, že jsou schopni skočit okénkem do auta a zaútočit, někteří se vyškrábou po domě do druhého patra, na druhou stranu jsou tak mírumilovní, že si smí hrát s jejich tříletým synem Jordanem, který na Hulkovi jezdí jako na koni.

A taková poslušnost má svou cenu. A tak i štěňata, jejichž je otcem, mají už teď před sebou zářnou budoucnost. Pokud stejně jako on budou vycvičená, jejich cena by se mohla vyšplhat až na 55 000 dolarů (cca 1,2 milionů korun). Hulk „má potenciál, že jedno z jeho štěňat bude dalším rekordmanem. Většina štěňat už je dnes prodaná, to jen dokládá, jakou hodnotu mají jeho geny,“ řekl jeho majitel Marlon Grennan listu Daily Mail.

Sám Hulk (podle komiksového hrdiny) je největším kouskem své rasy na světě, jeho tlama je široká 71 cm, váží 80 kg a jsou mu necelé dva roky.

(web)

Mohlo by vás zajímat:

Sdílejte článek

Přečtěte si také