Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
Reklama
Reklama

Zaujalo nás: smršťovací hadice a další trendy pro zahradu

Zaujalo nás: smršťovací hadice a další trendy pro zahradu.
Vydáno: 25.04.2014
living_r
living_r
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

S prvními letními paprsky nás to přirozeně táhne ven. Hrabeme se v hlíně, začínáme chytat bronz nebo venčíme děti. Náš pobyt na zahradě si přece chceme udělat co nejpříjemnější, tak proč si nedopřát i následující tipy? Překvapilo nás, že jsme všechny našli na Aukru. Hledali jsme na jejich speciálním webu Inspirace pro dům a zahradu, kde je nejen zboží v akci, ale i užitečné rady z blogu bytové designérky.

Ke grilům!

Šťavnatý steak, uzená klobása, opečená zelenina. Cítíte to taky? Hitem tohoto roku jsou velké multifunkční grily s udírnou, které zvládnou nejen grilovat, ale i péct, vařit a udit. Pokud uvažujete také o novém posezení, investujte do toho kvalitního z masivu. To vám vydrží celé věky, protože jeho výrobci často garantují životnost minimálně třicet let. Typů grilů i venkovního nábytku se vyrábí celá řada.

Grilování je zábava
Grilování je zábava
Archiv: Aukro

Adiós supermarketové zelenině

Co vyzkoušet něco netradičního? Nás nadchnul Cuca melon. Je to popínavá rostlina známá také jako mexická okurčička. Miniaturní plody, které chutnají svěže jako kombinace salátové okurky, melounu a limetky, je možné okamžitě jíst nebo přimíchat do salátu, grilovat či nakládat. V supermarketu nenajdete ani černá mini rajčátka neboli jaltomata. Na Aukru jsme našli i další gurmánské speciality, které si zvládnete vypěstovat přímo doma.

Vlastní plody jsou nejlepší
Vlastní plody jsou nejlepší
Archiv: Aukro

Zlobí? Tak ji natáhněte

Než se na terase pohodlně usadíte s vychlazenou limonádou, myslete na to, že žíznivá je i vaše zahrada. Nebojujte s neforemnou zahradní hadicí. Flexibilní hadice nezabere žádné místo, váží jen půl kilogramu, ale po napuštění vodou se její délka až ztrojnásobí. Není divu, že patří mezi největší sezonní bestsellery.

Hadice bude poslouchat
Hadice bude poslouchat
Archiv: Aukro

A co děti? Mají si kde hrát?

Není pravda, že se dětské dřevěné hřiště hodí jen do parku nebo mezi paneláky. Namontujte k němu skluzavku s vodní přípojkou a vznikne dětské perpetuum mobile zábavy. Není ani tak drahé. Soupravy z masivu začínají už na 2200 korunách a tuto částku nepřesahují ani vodní skluzavky. K těm jednoduše připojte zahradní hadici a jděte se klouzat.

Kdo si hraje, nezlobí
Kdo si hraje, nezlobí
Archiv: Aukro

 

Komerční sdělení

Článek je zařazen v:
Reklama