Bydlení

8. července 2014 06:00

Markéta Zídková

10 super nápadů, jak ukládat malou parádu

Také podléháte módním trendům a máte tolik náušnic a další bižuterie, že už v klasické šperkovnici ztrácíte přehled? Nezoufejte, i malá paráda se dá ukládat chytře.

Možná to znáte: Náušnice zamotané do sebe, když se vám je konečně podaří rozmotat, zjistíte, že k té, kterou jste si zrovna chtěla dát do uší, chybí druhá do páru. Náramky nebo náhrdelníky se někdy propletou tak, že máte o večerní program postaráno.

Snad vás uklidní, že nejste sama, kdo bojuje s přetlakem pořízené bižuterie. Tenhle problém není neřešitelný a rozhodně to není signál, že parády je dost a vy se máte začít krotit s nákupy. Naopak, vyrobte si pěkný a nápaditý organizér na šperky a záhy zjistíte, že jeho kapacity nejsou ještě zdaleka naplněny.

Materiál je všude kolem násNěčím podobným si už prošla Michelle, které se její bižuterie povalovala všude možně. Nikdy nenašla to, co právě potřebovala, až si řekla dost. A protože je to typ tvořivý, nabízí vám vcelku jednoduché a vtipné řešení, jak mít všechny malé módní doplňky včetně slunečních brýlí pěkně přehledně na jednom místě.

Většinu dílů organizéru, který přidělala na dveře do koupelny, pořídila v IKEA. Vlastně se nechala inspirovat hlavně sérií nástěnných kuchyňských doplňků Bygel, ze které použila kolejnice, drátěný koš nebo S-háčky. V oddělení květin pořídila dva květináčky, do kterých ukládá náramky.

Zapomeňte na klasickou šperkovnici, ve fotogalerii naleznete další možnosti, jak svoji malou parádu přehledně ukládat. Zkuste si vytvořit vlastní organizér, který bude vyhovovat vašemu vkusu i potřebám.

(bras)

Mohlo by vás zajímat:

Sdílejte článek
Štítky IKEA bižuterie šperkovnice

Přečtěte si také