Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
Reklama

10 super nápadů, jak ukládat malou parádu

Také podléháte módním trendům a máte tolik náušnic a další bižuterie, že už v klasické šperkovnici ztrácíte přehled? Nezoufejte, i malá paráda se dá ukládat chytře.
Vydáno: 08.07.2014
No není to geniální?
No není to geniální? Autor: Plantinghappinessblog.wordpress.com
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Možná to znáte: Náušnice zamotané do sebe, když se vám je konečně podaří rozmotat, zjistíte, že k té, kterou jste si zrovna chtěla dát do uší, chybí druhá do páru. Náramky nebo náhrdelníky se někdy propletou tak, že máte o večerní program postaráno.

Snad vás uklidní, že nejste sama, kdo bojuje s přetlakem pořízené bižuterie. Tenhle problém není neřešitelný a rozhodně to není signál, že parády je dost a vy se máte začít krotit s nákupy. Naopak, vyrobte si pěkný a nápaditý organizér na šperky a záhy zjistíte, že jeho kapacity nejsou ještě zdaleka naplněny.

Materiál je všude kolem nás
Něčím podobným si už prošla Michelle, které se její bižuterie povalovala všude možně. Nikdy nenašla to, co právě potřebovala, až si řekla dost. A protože je to typ tvořivý, nabízí vám vcelku jednoduché a vtipné řešení, jak mít všechny malé módní doplňky včetně slunečních brýlí pěkně přehledně na jednom místě.

 

Michelle už má svou sbírku bižuterie neustále na očích. Řešení nabízí na svém webu Alittletipsy.com Foto: Alittletipsy.com

Většinu dílů organizéru, který přidělala na dveře do koupelny, pořídila v IKEA. Vlastně se nechala inspirovat hlavně sérií nástěnných kuchyňských doplňků Bygel, ze které použila kolejnice, drátěný koš nebo S-háčky. V oddělení květin pořídila dva květináčky, do kterých ukládá náramky.

Zapomeňte na klasickou šperkovnici, ve fotogalerii naleznete další možnosti, jak svoji malou parádu přehledně ukládat. Zkuste si vytvořit vlastní organizér, který bude vyhovovat vašemu vkusu i potřebám.

(bras)

Mohlo by vás zajímat:

Stačí pár věcí. Vyrobil truhlář Jakub Repper

Také milujete „recy věci“?

K narozeninám, na návštěvu nebo na svatební tabuli

Udělejte si květinové dortíky. I na svatbu

Článek je zařazen v:
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama