Bydlení

23. února 2015 10:26

Markéta Zídková

Bazény od firmy ALBIXON pro vaše dokonalé léto

Bázén ocení nejen děti!

Pohyb ve vodě je pro člověka přirozenou činností. Prospívá páteři, zpevňuje svaly a přináší celkové uvolnění. Pořízení bazénu je vkladem do kvality života a zdraví celé rodiny a zároveň velmi moudrou investicí, která trvale zvýší cenu nemovitosti. Společnost ALBIXON , největší výrobce bazénů a zastřešení vEvropě, přináší širokou nabídku bazénů, zastřešení a vířivek, se kterými si vodní radovánky užijete naplno.

Bazén je ideálním místem, kde trávit příjemné chvíle spřáteli a rodinou a přitom si užívat radost zvody. A to nejen vobdobí léta. S kvalitním bazénovým zastřešením si můžete koupací sezónu výrazně prodloužit, a to na období od dubna do října. Bazény od firmy ALBIXON je možné přizpůsobit na míru přesně podle vašich představ. Je zde možnost vybrat si takřka libovolný tvar, rozměr, barvu a typ. Bazén lze dále vybavit osvětlením, protiproudem, ohříváním vody, již zmíněným zastřešením a dalším příslušenstvím.

Vnabídce společnosti ALBIXON najdete též široký výběr terasového zastřešení, které vám umožní užívat si vaši terasu za každého počasí. Vybrat si můžete také znabídky vířivek, díky kterým budete moci svému tělu dopřát relaxaci vpohodlí svého domova. Investujte do sebe a zřiďte si své vlastní wellness centrum. Všechny vířivky jsou podrobeny nejpřísnějším testům, jsou certifikovány a splňují nejnáročnější požadavky kvality.

Pokud o koupi bazénu uvažujete, teď je pravý čas. Pořiďte si bazén nyní a užijte si koupání už letos. Společnost ALBIXON nabízí bazény, zastřešení a vířivky s50% slevou. Tato výhodná prodejní akce se koná vsobotu 28. března 2015 na všech pobočkách ALBIXON od 8:00 do 18:00. Více se dozvíte na www.albixon.cz.

Sdílejte článek

Přečtěte si také