Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
Reklama

Bazény od firmy ALBIXON pro vaše dokonalé léto

Bázén ocení nejen děti!
Vydáno: 23.02.2015
Děti se vyřádí a vy si v klidu můžete číst
Děti se vyřádí a vy si v klidu můžete číst Autor: ALBIXON
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Pohyb ve vodě je pro člověka přirozenou činností. Prospívá páteři, zpevňuje svaly a přináší celkové uvolnění. Pořízení bazénu je vkladem do kvality života a zdraví celé rodiny a zároveň velmi moudrou investicí, která trvale zvýší cenu nemovitosti. Společnost ALBIXON , největší výrobce bazénů a zastřešení v Evropě, přináší širokou nabídku bazénů, zastřešení a vířivek, se kterými si vodní radovánky užijete naplno.

Bazén je ideálním místem, kde trávit příjemné chvíle s přáteli a rodinou a přitom si užívat radost z vody. A to nejen v období léta. S kvalitním bazénovým zastřešením si můžete koupací sezónu výrazně prodloužit, a to na období od dubna do října. Bazény od firmy ALBIXON je možné přizpůsobit na míru přesně podle vašich představ. Je zde možnost vybrat si takřka libovolný tvar, rozměr, barvu a typ. Bazén lze dále vybavit osvětlením, protiproudem, ohříváním vody, již zmíněným zastřešením a dalším příslušenstvím.

Zastřešení bazénu prodlouží koupací sezónu
Zastřešení bazénu prodlouží koupací sezónu
ALBIXON

V nabídce společnosti ALBIXON najdete též široký výběr terasového zastřešení, které vám umožní užívat si vaši terasu za každého počasí. Vybrat si můžete také z nabídky vířivek, díky kterým budete moci svému tělu dopřát relaxaci v pohodlí svého domova. Investujte do sebe  a zřiďte si své vlastní wellness centrum. Všechny vířivky jsou podrobeny nejpřísnějším testům, jsou certifikovány a splňují nejnáročnější požadavky kvality.

Voda uvolňuje klouby
Voda uvolňuje klouby
ALBIXON

Pokud o koupi bazénu uvažujete, teď je pravý čas. Pořiďte si bazén nyní a užijte si koupání už letos. Společnost ALBIXON nabízí bazény, zastřešení a vířivky s 50% slevou. Tato výhodná prodejní akce se koná v sobotu 28. března 2015 na všech pobočkách ALBIXON od 8:00 do 18:00. Více se dozvíte na www.albixon.cz.

Článek je zařazen v:
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama