Bydlení

7. září 2015 05:07

Markéta Zídková

DIY: Vyrobte si sportovní podprsenku z pánských slipů

Holky, tohle vás pobaví, ale taky vám to ušetří dost peněz. Stačí nůžky a podprsenku si vyrobíte sama.

Aby si ňadra zachovala svůj přirozený tvar, potřebují podporu, kterou jim zajistí správný typ sportovní podprsenky. Ta zamezí jejich nadměrnému pohybu a zbytečnému namáhání. Jenomže sportovní podprsenky stojí i několik set korun. Je tedy vždy nutné utratit tolik peněz? Ne, sportovní podprsenku si můžete vyrobit i sama.

Než se ale pustíte do výroby, dovolte nám ještě jedno upozornění. Intenzivním pohybem se prsa mohou vytáhnout, vznikají na nich strie nebo dochází k jejich výraznému poklesu. Výběr vhodné podprsenky je proto důležitý a záleží na aktivitě, které se věnujete, protože různé sporty vyvolávají různé pohyby prsou.

Také záleží na velikosti ňader, protože ta velká jsou zároveň těžká a potřebují velkou podporu. Podprsenka, kterou si s naší pomocí vyrobíte, se hodí pro prsa spíše menší a jen na klidnější sporty, jako je například rychlá chůze, golf, jóga, tai- chi, běžné posilování a pilates. Sportování totiž namáhá vazivové úpony v prsou, které se při sportu pohybují třemi různými směry.

A teď už pojďme na to:

Budete potřebovat:– jedny nové slipy se silnou gumou v pase, která bude mít v napnutém stavu zhruba stejný obvod, jaký máte pod prsy– nůžky

A to je vše. Dále už jen stříhejte podle VIDEOnávodu:

(kor)

Mohlo by vás zajímat:


Přečtěte si také