Bydlení

3. prosince 2015 22:14

Markéta Zídková

Hromady prádla zdoláte snadno: s parními generátory Tefal budete žehlit o 50 % rychleji

Hromady prádla zdoláte snadno: s parními generátory Tefal budete žehlit o 50 % rychleji

Co všechno lze stihnout za 4 minuty? Vychutnat si lahodné espresso, přečíst článek v časopise, zatancovat si na oblíbenou písničku. Nebo bleskově a kvalitně vyžehlit košili. S novými parními generátory Tefal Pro Express Total Plus 62 budete žehlit o polovinu rychleji, než s běžnou napařovací žehličkou. Jediné, o co se od teď musíte postarat, je jak naložíte s volným časem, který vám v programu zbyde.

Žehlení už dávno není náročnou dřinou, jako se u něj trápívaly naše babičky nebo maminky. Nové parní generátory značně ulehčují práci, uspoří čas, výsledky jsou dokonalé a účinné. Dávno pryč je archaické používání těžkých železných žehliček, nebo kropení vodou. O vše se perfektně postará parní generátor nové generace, jako je například Tefal Pro Express Total Plus 62. Pára se tvoří v bojleru generátoru a přívodní šňůrou putuje do žehličky pod vysokým tlakem. Samočistící žehlící deska je navíc vybavená patentem Gliss Protect Autoclean s paladiem, díky čemuž generátor pečuje sám o sebe a zajišťuje naše maximální pohodlí. Díky systému zamykání, navíjení šňůry a automatickému vypnutí po 8 minutách nečinnosti je žehlení i perfektně bezpečné.

Používání parního generátoru vám usnadní žehlení, je to úspora času, který můžete věnovat sobě a své rodině. Parní generátory jsou vysoce výkonné žehlící systémy vytvářející velké množství páry, díky níž je žehlení snadnější a rychlejší. Parní generátor Tefal Pro Express Total Plus 62 přináší extrémně rychlé a účinné žehlení s ještě dokonalejšími parametry a s nejvyšším parním rázem ve své třídě.

Elegance a dokonalá péče nejen o prádlo

Parní generátor se postará nejen o vaše prádlo, ale i o sebe. Nový vylepšený systém Anti-calc zajistí až dvakrát účinnější odvápňování, takže odstraní i ty nejmenší usazeniny, které jsou shromažďovány v kolektoru. Patentovaná samočisticí deska Gliss Protect Autoclean s paladiem zajistí dokonalou kluzkost žehlicí plochy, takže žehlení už nikdy nebude namáhavé. Unikátní katalytická reakce odstraňuje mikrovlákna předtím, než se přichytí k žehlicí ploše, čímž přispívá k ještě větší kluzkosti a tím urychluje proces žehlení.

Nezdržuje od radostí

Unikátní parní generátor vyprodukuje až 120 gramů páry za minutu, v případě turbopáry až 430 gramů za minutu, což je úctyhodný výkon. Takovýmto množstvím vody ve formě páry dokonale zvlhčíte jakékoli prádlo a žehlení tak bude snazší a rychlejší. Všechno, co žehlička umí, vám pomůže rychle vyžehlit a věnovat se příjemnějším činnostem, jako jsou například odpočinek, výlet nebo čtení detektivek. Žehlicí plocha je udržována co nejvíce kluzká, aby žehlení nebylo namáhavé, pára zvlhčuje prádlo a připravuje ho na odstranění i těch nejmenších záhybů. Parní generátor je připraven nabídnout tři typy přednastaveného programu, abyste mohli začít žehlit co nejdříve.

Díky extra úzké špičce, která je navíc vybavena power zónou, vyžehlíte bez problémů i hůře dostupná místa, jako jsou například okolí knoflíčků na manželových košilích, manžety nebo záhyby na vašich skládaných sukních. Budete tedy žehlit přesně to, co zrovna potřebujete, tak, abyste každou plochu žehlili jen jednou a nepřidělávali si tak zbytečně práci. A pokud máte před sebou větší hromadu prádla na žehlení, nezoufejte, nyní ho vyžehlíte na jeden zátah díky objemné nádržce na vodu, která pojme až 1,6 litru.

Cena parního generátoru Tefal Pro Express Total Plus 62 je 8 199 Kč. Více na www.tefal.cz

Sdílejte článek
Štítky pára generátor žehlička Tefal

Přečtěte si také