Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
Reklama

INSPIRACE: Vintage kuchyně dýchají teplem

Vzpomínáte, jak to vonělo u babičky v kuchyni? Kde jsou ty časy, že? I když se nedají vrátit, můžete si je připomenout třeba tím, že si kuchyň zařídíte trochu postaru. Dnes se takovému stylu říká vintage nebo někdy shabby chic. Netušíte přesně, co se za tím skrývá? Mrkněte se do naší galerie.
Vydáno: 14.06.2016
Tady už nikdo nepochybuje, že se ocitl v moderním prostředí. Ovšem citlivě připomínajícím vše, co dřívější období ozdobného i účelného dokázalo do prostoru kuchyně včlenit.
Tady už nikdo nepochybuje, že se ocitl v moderním prostředí. Ovšem citlivě připomínajícím vše, co dřívější období ozdobného i účelného dokázalo do prostoru kuchyně včlenit. Autor: Dercoholic.org
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Jestli se už teď obáváte, jak nemožně starý a ušmudlaný nábytek budete muset hledat někde na smetišti, nebo alespoň trochu slušnější v bazaru, hned vás uklidníme. Dnes už se takový staře vypadající nábytek vyrábí. Může v sobě ukrývat všechny vymoženosti toho nového jako například dojezdy a snadné otevírání, a přitom jeho povrch bude působit, jako by jej už nahlodal zub času.

Pro vás, kteří rádi spojujete staré s novým, by mohla být naše galerie také inspirativní. Můžete spojovat odlišný tvar nábytku a třeba jej natřít stejnou barvou. Případně kuchyňský ostrůvek využijete částečně jako bar a naskládáte k němu různé vyšší židle. Je spousta možností.

Zajímavé spojení modré a hnědé barvy. A všimněte si květin, jak dodávají prostoru příjemný ráz.
Zajímavé spojení modré a hnědé barvy. A všimněte si květin, jak dodávají prostoru příjemný ráz.
qdlake.com

Základem ale vždy je, aby se vám vaše kuchyně líbila, cítili jste se v ní útulně a aby byla účelná. Nezapomeňte, že je dobré lednici, dřez a plotnu mít na dosah, abyste nemuseli lítat z jednoho konce místnosti na druhý. Jak se to povedlo designérům kuchyní v galerii, posuďte sami.

(fis)

Mohlo by vás zajímat:

Bambus tvrdostí předčí dub. A je-li nutno povrch renovovat, i podlaha vyrobená z bambusových lamel umožňuje několikanásobné přebroušení.

Sedm druhů podlah do kuchyně. Přehled plusů a minusů

JSSS po proměně v Mělníku

Před a po: Srovnejte si proměnu kuchyně a obýváku v domě u Mělníku

Autorkou realizace je Zuzana Schubertová

Kontrastní kuchyně v bytě s africkým nábojem


Článek je zařazen v:
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama