Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
Reklama

Jak si žijí slavní ve Velké Británii: 10 nejkrásnějších domů

Který dům se vám líbí nejvíc?
Vydáno: 17.07.2014
Omlouváme se, snažíme se dohledat chybějící obrázek
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Celebrity dostávají za své role ve filmech, vydaná hudební alba či napsané knihy vcelku tučné honoráře. Nesmíme se tedy divit tomu, že potom nemají s vydělanými penězi doslova co dělat a utrácejí nehorázné sumy za přepychová sídla, ohromná panství a prosklené vily po celém světě.

Většina hvězd vlastní více nemovitostí rozesetých na různých kontinentech. Pořizují si totiž menší domek na pláži na léto, bytelné panství na venkově na zimu a samozřejmě městský dům v New Yorku nebo v Londýně (nejlépe na obou místech), který je obyvatelný celoročně.

Velká Británie je poslední dobou mezi slavnými velmi oblíbeným místem, které hojně obydlují nejen známí Britové, ale i Američané a další světoznámé celebrity. A kde ve Velké Británii bydlí například rodinka Beckhamových, zpěvačka Adele či „kouzelník“ Daniel Radcliffe?

Mohlo by vás zajímat:

Dokonalost se dotýká věčnosti

20 fotek, které uspokojí vaši touhu po dokonalosti

Není nad hravost

11 skvělých nápadů, jak dokonale napálit své blízké

Omlouváme se, snažíme se dohledat chybějící obrázek

10 nejdražších domů světa. Vítejte na návštěvě

Článek je zařazen v:
Speciály:
Reklama