Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
Reklama
Reklama

Je vaše firma hrdá na své kanceláře? Tak je přihlaste do soutěže CBRE Zasedačka roku

Soutěž CBRE Zasedačka roku již podruhé ocení nejzajímavější pracovní prostředí.
Vydáno: 21.09.2015
Finalisté Zasedačky roku 2014
Finalisté Zasedačky roku 2014 Autor: CBRE
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Lidé tráví v práci značnou část svého života. Ale jak vlastně žije zrovna jejich firma? Jaký vliv může mít pracovní prostředí na úspěšnost firmy? Na tyto a další otázky pomůže odpovědět právě soutěž CBRE Zasedačka roku, která se letos koná již podruhé. Firmy se mohou do soutěže, kterou kterou pořádá společnost CBRE, registrovat do 30. října a to na webu www.zasedackaroku.cz. Tam také zájemci najdou veškeré náležitosti týkající se registrace. Slavnostní vyhlášení pak proběhne v únoru roku 2016.

Firmy mohou získat ocenění v pěti kategoriích:
Zasedačka roku
Kancelář jako DNA firmy
Nejatraktivnější pracovní prostředí
Zdravá kancelář
Kanceláře pro budoucí výzvy

Inspirace: Nahlédněte do firmy, kde zaměstnanci nemají svůj vlastní stůl a mohou si sednout kam chtějí. Vítěze vybere odborná porota v čele s renomovanou architektkou Evou Jiřičnou. „Jsme velmi poctěni, že se paní Eva Jiřičná stala předsedkyní poroty naší soutěže. Je bezesporu celosvětovou výraznou osobností, která promítne do soutěže originální pohled,“ říká Petra Lávičková, Head of Corporate Marketing & PR společnosti CBRE.

Podívejte se na video, kde vám Petra Lávičková soutěž podrobněji přiblíží:

Zasedačka roku vybere nejlepší kanceláře
Zasedačka roku vybere nejlepší kanceláře

Spolu s Evou Jiřičnou v porotě usednou Taťána le Moigne (Google), Marie Passburg (Skanska), Richard Curran (CBRE), Tomáš Jindříšek (Dark Side), Petr Šimůnek (Forbes) a Pavel Mauer (Grand restaurant). 

Odborná porota ohodnotí pracovní prostředí z hlediska inovace, která musí odpovídat prostředí konkrétní firmy, originality nápadu, designu prostor, praktičnosti, umístění a atmosféry firemního prostředí.

V kategorii Inovativní kancelářský koncept získalo 1. místo coworkingové komunitní centrum IN-SPIRO
V kategorii Inovativní kancelářský koncept získalo 1. místo coworkingové komunitní centrum IN-SPIRO
IN-SPIRO

V roce 2014 proběhl první ročník soutěže, do kterého se zapojilo přes 70 společností z různých oblastí podnikání, vítězem se stala firma GOOGLE. „První ročník CBRE Zasedačky roku mě překvapil, kolik firem již v České republice přemýšlí o svém pracovním prostředí a zakládá si na něm. Těším se, čím překvapí letošní ročník,“ řekl Richard Curran, generální ředitel CBRE.

Příležitost v soutěži má tedy každá společnost. Může se stát inspirací pro ostatní nebo se sama inspirovat v aktuálních kancelářských trendech.

Podívejte se na finalisty loňského ročníku:

(web)

Článek je zařazen v:
Reklama