Bydlení

21. září 2015 04:22

Markéta Zídková

Je vaše firma hrdá na své kanceláře? Tak je přihlaste do soutěže CBRE Zasedačka roku

Soutěž CBRE Zasedačka roku již podruhé ocení nejzajímavější pracovní prostředí.

Lidé tráví v práci značnou část svého života. Ale jak vlastně žije zrovna jejich firma? Jaký vliv může mít pracovní prostředí na úspěšnost firmy? Na tyto a další otázky pomůže odpovědět právě soutěž CBRE Zasedačka roku, která se letos koná již podruhé. Firmy se mohou do soutěže, kterou kterou pořádá společnost CBRE, registrovat do 30. října a to na webu www.zasedackaroku.cz. Tam také zájemci najdou veškeré náležitosti týkající se registrace. Slavnostní vyhlášení pak proběhne v únoru roku 2016.

Firmy mohou získat ocenění vpěti kategoriích: Zasedačka roku Kancelář jako DNA firmy Nejatraktivnější pracovní prostředí Zdravá kancelář Kanceláře pro budoucí výzvy

Inspirace: Nahlédněte do firmy, kde zaměstnanci nemají svůj vlastní stůl a mohou si sednout kam chtějí. Vítěze vybere odborná porota v čele s renomovanou architektkou Evou Jiřičnou. „Jsme velmi poctěni, že se paní Eva Jiřičná stala předsedkyní poroty naší soutěže. Je bezesporu celosvětovou výraznou osobností, která promítne do soutěže originální pohled,“ říká Petra Lávičková, Head of Corporate Marketing & PR společnosti CBRE.

Podívejte se na video, kde vám Petra Lávičková soutěž podrobněji přiblíží:

Spolu s Evou Jiřičnou v porotě usednou Taťána le Moigne (Google), Marie Passburg (Skanska), Richard Curran (CBRE), Tomáš Jindříšek (Dark Side), Petr Šimůnek (Forbes) a Pavel Mauer (Grand restaurant).

Odborná porota ohodnotí pracovní prostředí zhlediska inovace, která musí odpovídat prostředí konkrétní firmy, originality nápadu, designu prostor, praktičnosti, umístění a atmosféry firemního prostředí.

V roce 2014 proběhl první ročník soutěže, do kterého se zapojilo přes 70 společností z různých oblastí podnikání, vítězem se stala firma GOOGLE. „První ročník CBRE Zasedačky roku mě překvapil, kolik firem již vČeské republice přemýšlí o svém pracovním prostředí a zakládá si na něm. Těším se, čím překvapí letošní ročník,“ řekl Richard Curran, generální ředitel CBRE.

Příležitost vsoutěži má tedy každá společnost. Může se stát inspirací pro ostatní nebo se sama inspirovat vaktuálních kancelářských trendech.

Podívejte se na finalisty loňského ročníku:

(web)

Sdílejte článek
Štítky soutěž Google Taťána le Moigne Skanska Forbes Eva Jiřičná Petr Šimůnek CBRE Group DARK SIDE a.s.

Přečtěte si také