návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat

Litá dlažba neboli kamenný koberec vytvoří krásný povrch

zidkovm , Vydáno: 01.11.2014
Litá podlaha je ideální do moderních interiérů
Autor: www.piedra.cz Litá podlaha je ideální do moderních interiérů
Dá se říci, že mramorový kamenný koberec z přírodních mramorových oblázků je novinka na trhu, a proto řadě z nás nic neříká. Také není moc známé, jak se udržuje, jak vypadá povrch, zda nepropouští vodu a zda lze aplikovat na stávající původní podlahy.

reklama

Mramorový kamenný koberec pro interiér je litá podlaha a její směsí jsou jemné oblé přírodní mramorové oblázky a speciální pojivo. Zvláště je mramorový koberec PIEDRA nenahraditelný při renovaci starých ploch, jako jsou staré dlažby, betony, různé dřevěné desky a na druhou stranu lze z povrchu PIEDRA udělat nádherné nově vzniklé plochy aplikované na beton či anhydrit, které vytvoří luxusní lité podlahy.

Díky lité podlaze získá interiér specifický vzhled
Autor: www.piedra.cz Díky lité podlaze získá interiér specifický vzhled

Cena za 1 m2 kvalitního vodě nepropustného mramorového koberce pro interiér na podlahy je od 450 Kč vč. DPH. Aplikace je možná do kuchyně, chodby, haly, koupelny, pokojů či na schody, obzvláště vhodné je užití v zimní zahradě nebo u vnitřního bazénu či do garáže.

Mramorový koberec zrenovuje stávající podlahu
Autor: www.piedra.cz Mramorový koberec zrenovuje stávající podlahu

Samotná montáž je poměrně snadná a rychlá, zvládne jí i zručný laik. Případně je řada specializovaných montážních firem, které za rozumnou cenu instalaci bez problému provedou přímo na místě.

Při výběru mramorového kamenného koberce je ovšem nutné si dávat pozor na několik faktorů, které ovlivňují zcela zásadně jeho kvalitu a trvanlivost. Z tohoto důvodu firma PIEDRA zavedla jako první na trhu standard kvality.

Hodí se do haly
Autor: www.piedra.cz Hodí se do haly

Důležité faktory kvalitního mramorového koberce jsou:

• kvalita oblázků, které musí být prané, čisté a sušené. Pro interiér je doporučená frakce (velikosti oblázků) 1-4, 2-4, 2-5 nebo 3-6 mm. Velikosti oblázků značí vždy nejmenší a největší rozměr jednoho zrna oblázků. Větší frakce kameniva např. 4-7 mm již není pro interiér vhodná.

Litá podlaha krásně vynikne i v ložnici
Autor: www.piedra.cz Litá podlaha krásně vynikne i v ložnici

• kvalita pojiva, které musí být speciálně vyvinuté na vnitřní povrch mramorového koberce. V případě, že by se použilo pojivo, které není přímo pro mramorové koberce, nastává hned několik problémů. Například se může stát, že bude docházet k UV reakci, tedy že povrch velice rychle zežloutne a zestárne.

• poměr dodávaného pojiva a oblázků na 1 m2. Při nákupu je vždy je nutné žádat a porovnat cenu za balení, které je nejčastěji baleno po 25 kg mramorových oblázků frakce 2-4 mm a k tomu 2,86 kg speciálního pojiva.

Můžete si vybrat z celé škály barevných kombinací
Autor: www.piedra.cz Můžete si vybrat z celé škály barevných kombinací

Tip:

Pokud uvažujete o mramorovém koberci na podlahu, můžete si nezávazně poptat u firmy PIEDRA cenovou nabídku a navíc můžete teď obdržet akční cenu při objednání povrchu PIEDRA včetně práce.

www.piedra.cz

Komerční sdělení


reklama

reklama

Přečtěte si také