reklama

Nejlepší místa na sex mimo postel. Jak si je ošéfovat?

zidkovm
23. června 2016
Nejlepší místa na sex mimo postel. Jak si je ošéfovat?
reklama

Tohle by rád slyšel snad každý muž: „Miláčku, chtěla bych s tebou š...t v každém koutě tvého bytu.“ Než se do toho pustíte, raději ale promyslete vhodný itinerář a zvažte vhodnost jednotlivých míst. Štěstí totiž přeje připraveným! Ne každá pračka nebo sporák jsou ideální na sex.

Koupelna

Sprchový kout, pakliže je prostorný a zděný je vynikající místo pro sex. Naproti tomu ty montované snadno rozlámete, nemluvě o zavěšené štangli se závěsem, která by zůstala v ruce při první příležitosti. Udělejte to raději na záchodové míse – i to může být milá změna.

Židle

V tomto případě platí poučka se šroubovanými nohami. Co je pevné, to funguje. Ani skládací židle nejsou ideální – nelze se na nich ani zhoupnout, což při diskutovaném záměru není možné zcela vyloučit. Ideální bude, když se vaše milá předkloní s rukama na opěradle a jednou nohou na sedáku. Vy si stoupněte jednoduše za ní.

Stůl

Nepodstupujte žádná dobrodružství na laciných kusech z nábytkových řetězců. Stačí pár pohybů a šroubované nohy se rozlétnou všemi směry! Lepší šance na úspěch skýtá poctivá truhlářská práce.

Sporák

Vaří nahá a i ve vás už to pomalu vře? Pro tyto případy je vhodnější plynový sporák, který celkem rychle vychladne a můžete na něj partnerku brzy posadit. To elektrický zůstává rozpálený celou věčnost!

Pračka

Myslete na to už při její koupi – sex při 1200 otáčkách za minutu je náročná věc, která nepostrádá rizika. Když se ale povede, bude to pro vaši milou ten nejkrásnější dárek, jaký by od vás jen čekala! V každém případě se ale vyhněte konstrukci s horním plněním – takovéto pračky nesnesou svrchu žádné zatížení.

Sílejte článek
Štítky: postelsex
reklama