Bydlení

23. června 2016 05:36

Markéta Zídková

Nejlepší místa na sex mimo postel. Jak si je ošéfovat?

Nejlepší místa na sex mimo postel. Jak si je ošéfovat?

Tohle by rád slyšel snad každý muž: „Miláčku, chtěla bych s tebou š...t v každém koutě tvého bytu.“ Než se do toho pustíte, raději ale promyslete vhodný itinerář a zvažte vhodnost jednotlivých míst. Štěstí totiž přeje připraveným! Ne každá pračka nebo sporák jsou ideální na sex.

Koupelna

Sprchový kout, pakliže je prostorný a zděný je vynikající místo pro sex. Naproti tomu ty montované snadno rozlámete, nemluvě o zavěšené štangli se závěsem, která by zůstala v ruce při první příležitosti. Udělejte to raději na záchodové míse – i to může být milá změna.

Židle

V tomto případě platí poučka se šroubovanými nohami. Co je pevné, to funguje. Ani skládací židle nejsou ideální – nelze se na nich ani zhoupnout, což při diskutovaném záměru není možné zcela vyloučit. Ideální bude, když se vaše milá předkloní s rukama na opěradle a jednou nohou na sedáku. Vy si stoupněte jednoduše za ní.

Stůl

Nepodstupujte žádná dobrodružství na laciných kusech z nábytkových řetězců. Stačí pár pohybů a šroubované nohy se rozlétnou všemi směry! Lepší šance na úspěch skýtá poctivá truhlářská práce.

Sporák

Vaří nahá a i ve vás už to pomalu vře? Pro tyto případy je vhodnější plynový sporák, který celkem rychle vychladne a můžete na něj partnerku brzy posadit. To elektrický zůstává rozpálený celou věčnost!

Pračka

Myslete na to už při její koupi – sex při 1200 otáčkách za minutu je náročná věc, která nepostrádá rizika. Když se ale povede, bude to pro vaši milou ten nejkrásnější dárek, jaký by od vás jen čekala! V každém případě se ale vyhněte konstrukci s horním plněním – takovéto pračky nesnesou svrchu žádné zatížení.

Sdílejte článek
Štítky postel sex

Přečtěte si také