reklama

návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat

reklama

Manželé koupili dům, který inspiroval horor V zajetí démonů. Mají s ním velké plány

Cory a Jennifer Heinzenovi před svým novým domem...
Autor: Facebook/Cory Heinzen Cory a Jennifer Heinzenovi před svým novým domem...
V noci se tu ozývají prapodivné zvuky a občas je slyšet něčí hlas. V domě, kde bydlela rodina Perronových ze slavného hororu V zajetí démonů, dodnes straší. Stavení, které vypadá děsivě i zvenku, si přesto koupila mladá dvojice z amerického státu Maine.

reklama

Roku 1971 se rodina Perronových nastěhovala do velkého venkovského domu v Harrisvillu ve státě Rhode Island. Brzy se začaly dít záhadné věci a rodina nakonec musela povolat démonology Eda a Lorraine Warrenovy. Dům měl za sebou pohnutou historii, v 19. století tu například žila Bathsheba Sherman, údajná satanistka, která se ve filmu proměnila v hlavního démona, který rodinu mučil. V domě došlo také k několika úmrtím.

Dům ve filmu vypadá úplně jinak než ten reálný
Autor: Warner Bros. Dům ve filmu vypadá úplně jinak než ten reálný

Film sice nenásledoval příběh přesně, dům tu vypadá také jinak než v reálu, ale Lorraine Warren do přípravy filmu zasahovala a údajně nedovolila filmařům, aby příběh Perronových zbytečně dramatizovali. I tak vznikl horor, který je považovaný za jeden z nejděsivějších vůbec.

Kvůli finančním problémům rodina Perronových žila v domě až do roku 1980, v prokletém stavení tak strávili téměř deset let. Dnes má dům nové majitele. Koncem června 2019 si budovu koupili manželé Cory a Jennifer Heinzenovi. Jsou to lovci duchů, není proto divu, že investovali a dům si pořídili.

Takhle vypadá pravý dům, kde rodina Perronových zažila peklo
Autor: Facebook/Cory Heinzen Takhle vypadá pravý dům, kde rodina Perronových zažila peklo

Setkali se dokonce s Andreou Perron, nejstarší dcerou Perronových, která o svých vzpomínkách napsala dvoudílnou knihu. Domu se nebojí, ale přiznávají, že tu jsou slyšet prapodivné zvuky.

Přestože tu evidentně strávili noc, na stálo tu bydlet nehodlají. Chtějí budovu zrekonstruovat a otevřít ji turistům, kteří by rádi poznali místo, které posloužilo jako inspirace pro film. „Do domu jsme se okamžitě zamilovali,“ řekli Heinzenovi americkým novinám Sun Journal. „Osm a půl akru pozemku, řeka a rybník za domem. Je to tu tak klidné, nezáleží nám na příběhu, který se k domu váže, je to tu krásné,“ dodávají záhadologové.

Další články o hororových filmech:

Nejlepší horory všech dob

TO NEDÁTE: Přes 90 parádních hororů, které vás zaručeně vyděsí k smrti! Viděli jste alespoň půlku?

American Horror Story: Roanoke

5 nejděsivějších hororových domů: V zajetí démonů vs. Paranormal Activity

Článek je zařazen v: V zajetí démonů , The Conjuring , Ed a Lorraine Warrenovi

reklama

Přečtěte si také