Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
Reklama

Pět nejhorších věcí v mužské domácnosti

Pohledem ženy: u mužů doma se neustále opakuje hned několik nešvarů laciným povlečením počínaje a absencí záclon konče. Vybíráme ty nejhorší.
Vydáno: 12.07.2015
To je můj nepořádek, zlato
To je můj nepořádek, zlato Autor: Thinkstock
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

„Kdykoli poprvé přicházím do domácnosti muže, rozhlížím se kolem a dělám si obrázek o něm samotném. Analyzuji dekory, zkoumám nábytek a posuzuji, zda míra nepořádku je ještě okouzlující nebo už nechutná,“ svěřuje se na serveru Bustle.com bloggerka Kristen Solleeová, která jedním dechem připouští, že si muži při návštěvě dámských příbytků počínají zrovna tak. V žaludku jim leží přemíra dekoračních polštářků, poddimenzované audio systémy i malé obrazovky. Vadí jim dokonce i štosy dámských časopisů, což je překvapující vzhledem k tomu, že jsou plné rad, jak se zdokonalit v orálním sexu a podobně.

Ale zpátky k podivnostem v pánských pokojíčcích. Solleeová se pohoršuje zejména nad následujícími pěti podivnostmi a ženám, které nic z následujícího výčtu dosud nepozorovaly, vzkazuje, že mají neobyčejné štěstí.

1. Všudypřítomné pomníčky jeho bývalé

Cájky po bejvalce vyhoďte nebo aspoň schovejte Foto:

Každý má nějakou minulost, ale někteří hoši nechávají po bytě ležet věci po své bývalé přítelkyni a to i léta po rozchodu. Myslí si snad, že si nevšimnete série pohlednic, zaprášeného řemínku ani toho nadbytečného růžového zubního kartáčku se slehlými štětinami?

„Jeden kluk, se kterým jsem také krátce chodila, doma dokonce schraňoval pramínek třpytivých vlasů od svých bývalých přítelkyň, který dával svému kocourovi na hraní. Jak zvrácené!,“ přemítá Bloggerka Solleeová.

2. Stěny jako v holobytě

Pár obrázků na zdi neznamená, že je člověk zjemnělý Foto:

„Jak může někdo investovat dvacet tisíc do zábavní elektroniky a přitom nemít na zdi jedinou grafiku, fotku nebo plakát? Je to vůbec jeho byt, nebo tu snad squattuje?“ rozčiluje se Solleeová nad dalším průvodním jevem pánského pořádku.

Problém je v neosobním prostředí, které o dotyčném nic bližšího neprozrazuje. Ženu pak snadno napadne, že ten člověk nejspíš něco skrývá. Nejedná se snad o sériového vraha?

3. Vodní kámen ve vaně

Ukliď si koupelnu! Foto:

Žena, které záleží na tom, aby její partner byl pořádkumilovný, by měla nahlédnout do jeho koupelny. I kdyby v bytě před návštěvou uklidil, na koupelně poznáte, zda má pořádkumilovnost v krvi. Drhnout vodní kámen se člověku totiž nechce a při první schůzce to většinou není potřeba řešit.

Holou pravdu odhalí případné usazeniny špíny a vodního kamene kolem odtoku ve vaně nebo sprchovém koutu. Hodně štěstí!

 

4. Futon místo postele

Já spím v auťáku, co ty zlato?  Foto:

„Nebudu to dělat na žádném futonu ani nafukovací matraci namísto postele,“ dušuje se Solleeová, která ale má i pochopení a postel ve tvaru autíčka už bere na milost.

S mužem, který si zařídil vlastní byt jako ubytovnu, zřejmě nebude lehké pořízení.

Omlouvá ho jen několik okolností:
a) právě se nastěhoval
b) právě se rozvedl nebo ho vyhodila
c) vypadá opravdu úžasně

5. Laciné povlečení

Au, to škrábe Foto:

Jestliže s ním máte trávit nezanedbatelný čas v posteli, pak to nejmenší, co pro vás může udělat, je pořídit takové prostěradlo a povlečení, o které si nespálíte kůži na lokti, jako to dokáže ta pytlovina za dvě stovky z Ikey, sotva o ni zavadíte.

(web)

Mohlo by vás zajímat:

Hotel V8 ve Stuttgartu nenechá žádného milovníka aut v klidu

Co vše se dá vyrobit z auta? Projděte si hotel V8 a uvidíte

Obývací část od zbytku bytu oddělují i podsvícené stropní štukové lišty

Chlapský loft skvěle vytvořil prostor pro popíjení s přáteli

Článek je zařazen v:
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama