Bydlení

12. července 2015 06:00

Markéta Zídková

Pět nejhorších věcí v mužské domácnosti

Pohledem ženy: u mužů doma se neustále opakuje hned několik nešvarů laciným povlečením počínaje a absencí záclon konče. Vybíráme ty nejhorší.

„Kdykoli poprvé přicházím do domácnosti muže, rozhlížím se kolem a dělám si obrázek o něm samotném. Analyzuji dekory, zkoumám nábytek a posuzuji, zda míra nepořádku je ještě okouzlující nebo už nechutná,“ svěřuje se na serveru Bustle.com bloggerka Kristen Solleeová, která jedním dechem připouští, že si muži při návštěvě dámských příbytků počínají zrovna tak. V žaludku jim leží přemíra dekoračních polštářků, poddimenzované audio systémy i malé obrazovky. Vadí jim dokonce i štosy dámských časopisů, což je překvapující vzhledem k tomu, že jsou plné rad, jak se zdokonalit v orálním sexu a podobně.

Ale zpátky k podivnostem v pánských pokojíčcích. Solleeová se pohoršuje zejména nad následujícími pěti podivnostmi a ženám, které nic z následujícího výčtu dosud nepozorovaly, vzkazuje, že mají neobyčejné štěstí.

1. Všudypřítomné pomníčky jeho bývalé

Každý má nějakou minulost, ale někteří hoši nechávají po bytě ležet věci po své bývalé přítelkyni a to i léta po rozchodu. Myslí si snad, že si nevšimnete série pohlednic, zaprášeného řemínku ani toho nadbytečného růžového zubního kartáčku se slehlými štětinami?

„Jeden kluk, se kterým jsem také krátce chodila, doma dokonce schraňoval pramínek třpytivých vlasů od svých bývalých přítelkyň, který dával svému kocourovi na hraní. Jak zvrácené!,“ přemítá Bloggerka Solleeová.

2. Stěny jako v holobytě

„Jak může někdo investovat dvacet tisíc do zábavní elektroniky a přitom nemít na zdi jedinou grafiku, fotku nebo plakát? Je to vůbec jeho byt, nebo tu snad squattuje?“ rozčiluje se Solleeová nad dalším průvodním jevem pánského pořádku.

Problém je v neosobním prostředí, které o dotyčném nic bližšího neprozrazuje. Ženu pak snadno napadne, že ten člověk nejspíš něco skrývá. Nejedná se snad o sériového vraha?

3. Vodní kámen ve vaně

Žena, které záleží na tom, aby její partner byl pořádkumilovný, by měla nahlédnout do jeho koupelny. I kdyby v bytě před návštěvou uklidil, na koupelně poznáte, zda má pořádkumilovnost v krvi. Drhnout vodní kámen se člověku totiž nechce a při první schůzce to většinou není potřeba řešit.

Holou pravdu odhalí případné usazeniny špíny a vodního kamene kolem odtoku ve vaně nebo sprchovém koutu. Hodně štěstí!

4. Futon místo postele

„Nebudu to dělat na žádném futonu ani nafukovací matraci namísto postele,“ dušuje se Solleeová, která ale má i pochopení a postel ve tvaru autíčka už bere na milost.

S mužem, který si zařídil vlastní byt jako ubytovnu, zřejmě nebude lehké pořízení.

Omlouvá ho jen několik okolností: a) právě se nastěhoval b) právě se rozvedl nebo ho vyhodila c) vypadá opravdu úžasně

5. Laciné povlečení

Jestliže s ním máte trávit nezanedbatelný čas v posteli, pak to nejmenší, co pro vás může udělat, je pořídit takové prostěradlo a povlečení, o které si nespálíte kůži na lokti, jako to dokáže ta pytlovina za dvě stovky z Ikey, sotva o ni zavadíte.

(web)

Mohlo by vás zajímat:

Sdílejte článek

Přečtěte si také