Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
Reklama

Profil rodiny Kušnierových. První odvážlivci, kterým se snad splní Sen

První proměna, na kterou se můžete těšit už zítra, tedy 7. března od 17.35 na Primě, změní bydlení a snad i život rodině Kušnierových.
Vydáno: 06.03.2015
Rodina spolu s moderátorkou Laďkou Něrgešovou (uprostřed) a designéry Kamilou Douděrovou (zcela vlevo) a Františkem Kobližkou (vzadu vlevo)
Rodina spolu s moderátorkou Laďkou Něrgešovou (uprostřed) a designéry Kamilou Douděrovou (zcela vlevo) a Františkem Kobližkou (vzadu vlevo) Autor: FTV Prima
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Kušnierovi jsou normální pražská rodina. Starší rodiče, kteří spolu žijí třicet let a dvě dospělé děti. Majitelkou bytu je dcera Lucie. Lucie tak žije v třípokojovém bytě v bývalém dětském pokoji, občas u ní přespí její přítel, který jinak žije u své maminky.

Byt je starý téměř 30 let, kdy ho Lucčiny rodiče dostali od Avie Letňany. Interiér bytu se od té doby téměř nezměnil. Před několika lety se rodině naskytla možnost byt získat do osobního vlastnictví. Dcera Lucie si vyřídila hypotéku a byt rodiče nechali přepsat na ni.

Podívejte se na ukázku:

Jak se staví sen 2015 (1) - Proč všichni brečí?
Jak se staví sen 2015 (1) - Proč všichni brečí?

Otec Lucky je vášnivý myslivec a tak si Kušnierovi udělali z panelákového bytu hájenku. Vše je obložené dřevem, na stěnách visí trofeje a vydělané kůže. Láska k myslivosti je cítit všude. Pan otec je povoláním truhlářem a tak některé kusy nábytku vyráběl sám. Nejvíc pyšný je na křeslo z paroží a stůl z paroží, které sám vyrobil.

Lucie je hlavním iniciátorem přestavby. Byt jí připadá ponurý, tmavý a hlavně nemoderní. Lucka říká, že nemají nikde pořádné místo, kde by se všichni vešli a mohli posedět. Byt je podle ní plný věcí a tak celkově nepůsobí čistě. K tomu všemu je všude spousta tatínkových loveckých trofejí. Visí na stěnách a to, co se nevešlo na zdi, se válí ve skříních.

Vše o pořadu najdete ZDE.Kuchyň je královstvím maminky, ale většinou se tady u malého stolku schází celá rodina u kafíčka a cigarety. Obývák je zastavěný a tmavý. Na gauči zde našel svoje dočasné útočiště Lucčin bratr, který se vrátil domu po rozchodu s přítelkyní. Rodiče mají svoji ložnici. 

Rodina by ráda zrekonstruovala především obyvák, který by propojila s kuchyní. Na ničem ze stávajícího inventáře netrvají, jen tatínek se nehodlá rozloučit se svojí sbírkou (divočák, kůže, stůl a křeslo). 

Přestavby se ujmou Kamila a František.Kušnierovi potřebují nový impuls nejen ke změně do bydlení, ale i do života. Když se zbaví spousty harampádí, zatuchlých trofejí, pustí do zakouřeného bytu čerstvý vzduch a hlavně naše designéry, možná dosáhnou toho, že se jim bude nejenom lépe bydlet, ale i lépe žít.

Vše o pořadu Jak se staví sen najdete ZDE.

Pořad můžete sledovat vždy v sobotu v 17.35 na Primě. Po odvysílání ho najdete zdarma na Prima Play.

(mar)

Mohlo by vás zajímat:

 

Ale je vidět, že se rodina snaží povrch nezavalit věcmi

Proměna: Takhle si v pořadu Jak se staví sen poradili s bytem plným preparovaných hlav

Z kuchyně je nyní krásný pohled do obýváku

Kolik stála proměna bytu Kušnierových plus použité materiály

 

 

Nové bydlení, nový život

O pořadu JSSS

Článek je zařazen v: Jak se staví sen , hájenka v paneláku
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama