Bydlení

25. listopadu 2014 06:00

Markéta Zídková

Takhle bydlí Bryan Adams na ostrově snů!

Karibský ostrov Mustique skýtá svým obyvatelům klid. Není divu, že si ho zamilovaly hvězdy, jako je Mick Jagger, David Bowie nebo Bryan Adams.

Ostrov osídlený zpěváky

Jeho titěrné letiště soukromá letadla nepřijímá, ale ze St. Lucia nebo Barbadosu je to linkovou Cessnou na ostrov Mustique jen chvilku a výhody pak už převažují. Odpočinek a kontakt s přírodou nemůže mít luxusnější podobu. Na Mustique jsou k dispozici čisté pláže bez procházejících prodavačů, prázdné silnice bez semaforů, ranč s koňmi, rozlehlé SPA, tenisové kurty a mnoho příležitostí k vodním sportům. Snad právě proto tu vlastní či mají dlouhodobě pronajaté rezidence rockeři Mick Jagger a David Bowie.

Dalším z populárních obyvatel je i kanadský zpěvák Bryan Adams, kterého jistě mají v paměti všichni diváci někdejšího kanálu Československé televize OK3, zvlášť poté, kdy se jim letos v červnu přijel připomenout do Brna. Na vystoupení v moravské metropoli veterán vyprodaných hal nemínil nikoho zklamat a rovnou „zaťal svou hitovou sekyru,“ jak referoval jeden z přímých účastníků.

Nyní se kanadský muzikant chystá do Prahy, kde se představí 28. listopadu v Obecním domě. Vystoupí jako čestný host na jubilejním desáté charitativní módní přehlídce Fashion For Kids a podpoří činnost Nadace Terezy Maxové dětem. Získejte 2 vstupenky na tuto akci. Jak? V aukci na našich stránkách na aukce.iprima.cz. Aukce končí dnes, ve středu 26. 11. ve 20.00 hodin.

Bryan Adams žije mimo jiné v Londýně a Kanadě, vlastní však jeden dům také právě na ostrově Mustique. Tady se to dobíjejí baterky:

(dah)

Mohlo by vás zajímat:

Vpřípadě, že chcete podpořit opuštěné a znevýhodněné děti pod patronátem Nadace Terezy Maxové, můžete tak učinit např. prostřednictvím dárcovské SMS ve tvaru DMS TEREZADETEM či DMS ROK TEREZADETEM zaslané na tel. číslo 87777 nebo zasláním libovolného příspěvku na kmenový účet nadace: 2323232323/2700. Více na www.terezamaxovadetem.cz


Přečtěte si také