Billie Eilish si pořídila ranč se stájemi, bazénem a třemi koupelnami. Nákup tajila

Popová hvězda dlouho bydlela u rodičů, ale už i ona investuje vysoké sumy do nemovitostí. Pořídila si ranč, který dřív patřil britské zpěvačce Leoně Lewis. Objekt postavený v padesátých letech je zmodernizovaný a už rozhodně neslouží jen pro chov koní.

Leona Lewis dům prodala vroce 2019, ale jméno kupce se tehdy do médií nedostalo. Až teď, po dvou letech, vychází najevo, že rozlehlý areál schovaný za vysokými vraty a zdmi si pořídila Billie Eilish. V době nákupu jí bylo 17 let. Zpěvačka je velkou fanynkou jízdy na konícha koně miluje. Ranč tak byl ideální volbou. Je plně vybavený pro chov koní, na pozemku stojí čtyři stáje.

Luxusní ranč

Obytná stavba je jednopodlažní, najdeme vní tři ložnice a tři koupelny. Ačkoli už dům pamatuje nějaké to desetiletí, Leona Lewis komplex zmodernizovala, takže už by jen málokdo tipoval, že dům je starý sedmdesát let. Na obývací pokoj svelkými francouzskými okny navazuje terasa a bazén, ve kterém je zapuštěné i sezení.

Na pozemku je také volně stojící dům pro hosty a byt pro personál. Zulice není díky vysokým zdím prakticky nic vidět. Billie Eilish si tak může užívat perfektní soukromí. Objekt vyšel zpěvačku na 2,3 milionu dolarů, tedy na zhruba 51 milionů korun. Eilish byla ale známá tím, že navzdory své slávě stále bydlela vdomě rodičů, jehož cena díky tomu vzrostla čtyřikrát.

Další články o Billie Eilish:


Přečtěte si také