Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
Reklama

Vymazlené pelíšky pro pejsky. Který si vyberete?

Pokud vám leží na srdci pohodlí vašeho čtyřnohého miláčka a zároveň vám pelechy, které jsou u nás běžně k dispozici, připadají příliš fádní, nahlédněte a nechte se inspirovat.
Vydáno: 01.05.2014
V této pohovce má pejsek vše po ruce
V této pohovce má pejsek vše po ruce Autor: Ebay.com
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Výběr psího pelíšku nemusí být zákonitě nuda. Jestliže je váš mazlíček spíše gaučový typ, určitě ocení i odvážnější řešení. K dispozici jsou modely pro romantiky, milovníky luxusu i strohé elegance. Při rozhodování nezapomeňte, že důležitou roli hraje i zvolený materiál, hity letošní sezóny jsou plyš, ovčí kůže nebo kvalitní čalounění.

Hravým typům doporučujeme modely, které mají úložný prostor, špindírům raději pořiďte variantu, kterou můžete hodit do pračky a do sušičky. Při vybírání samozřejmě nezapomeňte na to, aby nový pelech perfektně zapadl do vašeho interiéru. Nechcete přece, aby výrazný vzor kraloval celému vašemu obyvacímu pokoji. I když.. pokud svého miláčka opravdu milujete, zajisté mu rádi přizpůsobíte zbytek interiéru.

 (jbrass)

Mohlo by vás zajímat:

Omlouváme se, snažíme se dohledat chybějící obrázek

Netradiční příbytky zabudované do krajiny


Je to jen na kameru

Bydlení na obrazovce: Kuchyně z vašich seriálů

Za touto nádherou stojí 150 rostlin druhu Wisteria

Místo, které musíte vidět: Zahrada z vistárií Kawachi Fuji


Článek je zařazen v:
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama