Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
Reklama

Vymazlené pelíšky pro pejsky. Který si vyberete?

Pokud vám leží na srdci pohodlí vašeho čtyřnohého miláčka a zároveň vám pelechy, které jsou u nás běžně k dispozici, připadají příliš fádní, nahlédněte a nechte se inspirovat.
Vydáno: 01.05.2014
V této pohovce má pejsek vše po ruce
Autor: Ebay.com V této pohovce má pejsek vše po ruce
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Výběr psího pelíšku nemusí být zákonitě nuda. Jestliže je váš mazlíček spíše gaučový typ, určitě ocení i odvážnější řešení. K dispozici jsou modely pro romantiky, milovníky luxusu i strohé elegance. Při rozhodování nezapomeňte, že důležitou roli hraje i zvolený materiál, hity letošní sezóny jsou plyš, ovčí kůže nebo kvalitní čalounění.

Hravým typům doporučujeme modely, které mají úložný prostor, špindírům raději pořiďte variantu, kterou můžete hodit do pračky a do sušičky. Při vybírání samozřejmě nezapomeňte na to, aby nový pelech perfektně zapadl do vašeho interiéru. Nechcete přece, aby výrazný vzor kraloval celému vašemu obyvacímu pokoji. I když.. pokud svého miláčka opravdu milujete, zajisté mu rádi přizpůsobíte zbytek interiéru.

 (jbrass)

Mohlo by vás zajímat:

Omlouváme se, snažíme se dohledat chybějící obrázek

Netradiční příbytky zabudované do krajiny


Je to jen na kameru

Bydlení na obrazovce: Kuchyně z vašich seriálů

Za touto nádherou stojí 150 rostlin druhu Wisteria

Místo, které musíte vidět: Zahrada z vistárií Kawachi Fuji


Článek je zařazen v:
Speciály: Domácí mazlíčci
Reklama