Bydlení

17. března 2015 03:56

Markéta Zídková

Dalibor Gondík zažil šok: Přepadovka ve vysílání!

Překvapení pro Dalibora přichystali jeho kamarádi a kolegové z Českého rozhlasu Dvojky. Do živého vysílání mu přinesli pistáciový raw dort se svíčkami, na němž bylo 54 (místo 45).

Na to, co se stalo dnes ráno ve vysílání Českého rozhlasu Dvojky, asi dlouho moderátoři Elen Černá a Dalibor Gondík nezapomenou. Až do osmé hodiny ranní probíhalo pondělní vysílání pořadu Dobré ráno, Česko! tak, jak má. Krátce po osmé hodině ale do studia Českého rozhlasu Dvojky vtrhla návštěva, která ho narušila.

Nejdříve to vypadlo hodně dramaticky, ale nakonec se z „narušitelů“ vyklubali gratulanti, kteří přišli přímo do vysílání popřát Daliborovi Gondíkovi k jeho narozeninám. Ty oslavil sice už v sobotu 14. března, ale první vysílání bylo právě dneska a tak toho také využili. Do živého vysílání mu přinesli pistáciový raw dort se svíčkami, na němž bylo 54 (místo 45). "Je syrový, s pistáciemi a navíc ještě ze syrového vepřového, “ vtipkoval Dalibor.

Vše o pořadu Gondíci s. r. o. najdete ZDE.V partě gratulantů byli Daliborova sestra Adéla, Jakub Wehrenberg, režisér nového pořadu Gondíci s. r. o., moderátor a herec Aleš Háma a Vladimír Klokan Dubský, řidič a guru kapely Hamleti. Nechyběli ale ani dramaturgyně pořadu Regina Květoňová a šéfredaktor Dvojky Miroslav Dittrich.

A mimochodem, první tři jmenovaní se s oslavencem dokonale znají. Kromě příbuzenského vztahu Adély a Dalibora jsou to dobří kamarádi, natáčejí spolu, ale byli dokonce i spolužáci za dob studií.

A co na přepadovku říká samotný Dalibor?: „Vzhledem k tomu, že jsme slavili celý víkend, kromě mě má narozeniny i má žena Markéta, a že s Adélkou jsem byl doslova až do nedělních nočních hodin, ještě jsem ji navštívil v divadle, jsem byl v šoku. Naprosto dokonalé utajení.“

Sám moderátor si připravil překvapení i pro svou rozhlasovou kolegyni Elen Černou k jejímu svátku. „Těsně předtím jsem prosil dramaturgii o talířky na připravený dort, který pro Elen upekl můj syn Theodor. Pak se ale otevřely dveře a od té doby mám okno.“

(web)

Mohlo by vás zajímat:


Přečtěte si také