České chaty snů

10. března 2023 10:56

redakce Prima Living

Ing. arch. Martin Štrouf

Ing. arch. Martin Štrouf je jedním z tria architektů a stavitelů pořadu České chaty snů, kde spolupracuje s Ing. arch. Petrem Portychem a MgA. Sebastianem Wojnarem.

Ing. arch. Martin Štrouf se narodil v Praze, kde také absolvoval Fakultu architektury ČVUT. Po studiu založil ateliér Apostrof architekti. Dále působí ve skupině Rasterix. Spolupracuje s ateliérem RKAW. Působí jako pedagog na Fakultě architektury ČVUT a je autorizovaným architektem České komory architektů.

Martin je je nejen urbanista, architekt a teoretik amatér, ale také vášnivý čtenář, sběratel knih a současného umění a velký milovník kolových nápojů. Rád navštěvuje výčepy, výstavy a divadla. Kromě toho je bývalý atlet, současný hobby cyklista a něco jako Lothar Matthäus fotbalového týmu SK Třebotov.

Martin Štrouf je jedním z tria architektů a stavitelů pořadu České chaty snů, kde spolupracuje s Petrem Portychem a Sebastianem Wojnarem. Premiérové díly pořadu České chaty snů uvidíte vždy v pátek ve 22.00 na Primě a reprízy neděle 9.55 na Primě.

Sdílejte článek
Štítky architekt České chaty snů Ing. arch. Martin Štrouf

Přečtěte si také