Jak na to

7. prosince 2018 14:47

maku-la@seznam.cz

Jak využít starý žebřík v domácnosti?

Obyčejný starý žebřík dokáže perfektně posloužit jako výrazná dekorace v místnosti. Podívejte se do naší galerie a nechejte se inspirovat.

Pokud se nám něco nešťastnou náhodou nebo stářím rozbije, máme dva způsoby, jak danou situaci řešit. Nejsnadnějším východiskem, které můžeme zvolit, je jednoduše věc koupit znovu. Jestli patříme do skupiny šťastlivců, kteří si vše rádi opraví sami, dost financí ušetříme.

Někdy však už ani oprava nepomůže a my si myslíme, že jsme nuceni daný kus znašeho milovaného majetku vyslat do věčných lovišť. Předtím, než to opravdu uděláte a věc vyhodíte, podívejte se, jakým způsobem ji můžeme využít. Například takový starý dřevěný žebřík má mnoho využití a v interiéru vypadá fantasticky.

Světlo nad jídelní stůl

Napadlo vás někdy, vyrobit ze starého špinavého žebříku světlo nad váš jídelní stůl? Stačí dřevo očistit, natřít na libovolnou barvu, zavěsit, upevnit žárovky a je to. Vznikne vám tak nevšední, originální a velmi krásný výrazný doplněk celé místnosti.

Polička na všechno

Starý žebřík lze skvěle využít jako univerzální poličku na cokoliv. Pokud nemáte místo na umístění malých dekorativních předmětů, schůdky vám dokonale vyhoví. Skvěle slouží i jako knihovna nebo botník. Fantazii se meze nekladou.

Věšák na doplňky

Pokud si nevíte rady, kam schovat všechny své doplňky, starý žebřík vám s tímto problémem rád pomůže. Nejenže bude mít uklizeno, ale váš pokoj navíc bude vypadat zatraceně dobře.

Podívejte se i na další úžasné nápady, které jsme pro vás našli na internetu.

Mohlo by vás zajímat:


Přečtěte si také