Bydlení

22. července 2016 06:00

Markéta Zídková

VIDEO: Vyrobte si sexy náhrdelník ze zavíracích špendlíků

Kde nemá odvahu, vezme si perly. Ale když je doplníte zavíracími špendlíky, získáte stylový šperk.

Perly nejsou pro každého, zavánějí klasikou, která lecjaké ženě přijde příliš usedlá. Stačí ovšem přidat trochu železa, možná trochu železa, které závání punkem, a rázem je všechno jinak. I perlový náhrdelník po babičce dokáže vykouzlit neotřelou kombinaci. A stačí k tomu pouze zavírací špendlíky. Nebo si někde v tržnici kupte za 30 korun obyčejné perličky a je to. A rázem máte originální šperk.

Budete potřebovat:

Perlový náhrdelníkZavírací špendlíky ve zlaté barvě, ideálně větší a menší

Postup:

Mezi jednotlivé perly zapněte zavírací špendlíky, můžete různě střídat velikosti, vždy dva až tři navlečené špendlíky spojte napříč dalším špendlíkem.

Podívejte se na postup na videu:

Náhrdelník můžete využít jako doplněk k zahradní párty, kde se sluší a patří elegantní šaty. Perly nejlépe korespondují s jednoduchým outfitem nebo zkrátka s černou a bílou. Na videu můžete vidět kombinaci bílých šatů a černého koženého křiváku nebo bundičky v královské modré, protože modrá okolo ramen perfektně upozorní na netradiční doplněk.

Akcent se zavíracími špendlíky pak perfektně shodí celý outfit tak, že nebudete vypadat jako Eliška Coolige. Perel se však nebojte ani ve chvíli, kdy jdete do baru či na koncert. Šedivé triko a černé roztrhané džíny zase takový náhrdelník pozvedne do společenských výšin.

Autorka: Petra KloidováKamera, foto, střih: Jan Kundera

Mohlo by vás zajímat:

Sdílejte článek

Přečtěte si také