Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
Reklama

Kuchyňská linka plná ryb. Jen kam se dává nádobí?

Kuchyně pro milovníky podmořského nebo sladkovodního světa...
Vydáno: 02.07.2017
Lépe by kuchyňské skřínky v akváriu zamaskoval už jen David Copperfield
Autor: archiv Robert Kolenik Lépe by kuchyňské skřínky v akváriu zamaskoval už jen David Copperfield
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Tento kuchyňský ostrůvek je podle svého autora, holandského designéra Roberta Kolenika, nejen atraktivní, ale navíc skýtá i důmyslná řešení a kupodivu má být i praktický. Je to u akvária s pracovní deskou a šuplíky vůbec možné?

Je to možné!

Jak již bylo zmíněno v úvodu, pod touto pracovní deskou není místo jen pro ryby, ale i pro kuchyňské náčiní. Skříňky a zásuvky jsou ovšem z pohledové strany očím důmyslně skryty. Užitné vlastnosti celé této výstřednosti zvyšuje na stisk tlačítka výškově nastavitelná pracovní deska – zřejmě pro různě vysoké hospodyňky (a – ano, i hospodáře).

Vyšší člověk si desku zvedne – nebude se hrbit
Autor: archiv Robert Kolenik Vyšší člověk si desku zvedne – nebude se hrbit

 

Něco chybí?

Jestliže už ovšem designér podtrhuje praktičnost takovéto věci, pak není zcela pochopitelné, že akvarijní kuchyni představuje s nějakými okrasnými rybičkami. Vždyť co už by bylo praktičtějšího, než kuchyňské akvárium plné čerstvých mečounů. Tato chutná mořská ryba by zároveň do osudné večeře plnila i dekorační funkci lépe než kdejaká akvaristická pruhovaná rybka.

(dah)

Článek je zařazen v: ryby , kuchyně , moře , akvárium , vychytávky , kuchyňská linka , zajímavosti , netradiční nábytek
Speciály:
Reklama